0

بهترین مارک مواد کاشت ناخن چیست؟

میتوان گفت این سوال کاملا اشتباه است. مارک های زیادی از مواد کاشت ناخن وجود دارند و نمیتوان یک برند را به قطعیت بهترین مارک مواد کاشت ناخن دانست. هر برندی محصولی معروف دارد. سعی می کنیم در مطلبی کوتاه راهکاری برای انتخاب مواد کاشت ناخن به شما ارائه دهییم تا بتوانید نسبت به میزان مهارت، مبلغی که برای خدمات خود از مشتریان دریافت می نمایید بدون تعصب روی مارک خاصی بهترین انتخاب را در خرید داشته باشید. در واقع انتخاب مارک کاشت ناخن بستگی به خیلی چیزها دارد.

بهترین انتخاب مواد کاشت برای هنرجویان ناخن چیست؟

اگر هنرجوی کار ناخن هستید و تازه شروع به کار کردید توجه داشته باشید که محصولاتی که تهیه می نمایید ترجیها از برند های با کیفیت خوب و قیمت مناسب و ارزان باشد، باور کنید مواد گران قیمت تاثیری در آموزش و تمرین شما نخواهند گذاشت و میزان بسیاری از مواد خود را هدر خواهید داد و مجبور هستید رایگان برای آشنایان خود کاشت نمایید. این باور که مارک هایی که قیمتی پایین دارند کیفیت خوبی ندارند کاملا اشتباه است. این محصولات حتی به ناخن کاران حرفه ای نیز پیشنهاد می شود.

ناخن کاری حرفه ای هستید؟ موادی که استفاده می کردید زیاد گران شده ؟

اگر ناخن کاری با سابقه هستید و با بالا رفتن قیمت های مواد کاشت ناخن درآمد تان پایین آمده است، از تغییر مارک مواد خود نترسید، میتوانید مارک هایی را با قیمت مناسب تر و کیفیت خوب تهیه نمایید بدون اینکه لطمه ای به کار شما وارد شود. اکر در این امر مشکل دارید، با متخصصین ما در ارتباط باشید و با ضمانت کاج این عمل را انجام دهید.

در سالن های لوکس با قیمت های بالا کار می کنید؟

اکر در سالن های لوکس با قیمت خدمات بالا کار می نمایید به شدت توصیه میکنیم کیفیت محصولات خود را بالا ببرید و از رضایت مشتریان خود لذت ببرید. می توان گفت هر گرانی هم بی دلیل نیست، فقط با تحقیق درباره برند انتخابی خود از اصالت و کیفیت محصول اطمینان حاصل نمایید.

آیا همه مواد کاشت ناخن باید از یک برند باشند؟

در جواب این سوال قطعا می توان گفت خیر، این باور که هر برندی فقط با محصولات خودش سازگاری دارد حرفی کاملا اشتباه است. در واقع شما می توانید هر محصولی را دوست دارید از هر برندی تهیه نمایید و کار خود را انجام دهید.

سرعت خشک شدن مواد به چه چیزی بستگی دارد؟

سرعت خشک شدن مواد کاملا به نوع لیکوئید شما بستگی دارد، برای هنرجویان مناسب است سرعت خشک شدن لیکوئید متوسط رو به کند باشد تا هنرجو برای حالت دادن مواد روی ناخن فرصت کافی را داشته باشد، برای ناخن کاران حرفه ای کاملا سلیقه ای است.

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن