0

تشخیص اصالت و کره ای بودن سوهان برقی استرانگ گاهی برای فروشندگان آن نیز کار بسیار دشواری است، در این مطلب قصد داریم چند نکته و راهکار بسیار ساده جهت تشخیص اصل بودن سوهان برقی های استرانگ را برای شما توضیح دهیم، امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شود.

با صرف دقایقی زمان برای خواندن این مطلب سوهان برقی های استرانگ را  با خیال آسوده خرید نمایید و یا از اصالت دستگاه خریداری شده خود اطمینان حاصل نمایید.

دستگاه های سوهان برقی استرانگ ساخت کره جنوبی انحصارا در اختیار شرکت بازرگانی مهدی می باشد و تنها شرکتی که در ایران امکان گارانتی نمودن محصولات استرانگ را از نظر اصالت دارد این شرکت است. خدمات گارانتی، تعمیرات و سرویس سوهان برقی های استرانگ اصلی در ایران به عهده شرکت MT SERVICE بوده و تکنسین های دوره دیده شرکت در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشند.

فروشگاه کاج افتخار دارد به عنوان یکی از نمایندگان رسمی فروش و تعمیرات سوهان برقی های استرانگ با عرضه دستگاه های استرانگ با ضمانت اصالت در خدمت شما عزیزان باشد. همچنین در صورتی که گارانتی دستگاه استرانگ شما تمام شده و دستگاه شما دچار مشکل شده است، می توانید با تکنسین های کاج در ارتباط باشید. تمامی خدمات گارانتی در سال اول به عهده شرکت MT SERVICE می باشد.

در هنگام خرید سوهان برقی استرانگ باید به چه نکاتی توجه نماییم؟

نکات ظاهری که باید به آن حتما توجه نمایید:

1- برچسب گارانتی MT SERVICE روی جعبه دستگاه: تمامی دستگاه های استرانگ ساخت کره جنوبی دارای برچسب گارانتی الصاق شده روی جعبه دستگاه می باشند. نمونه برچسب اصلی در عکس های ذیل آورده شده، دقت نمایید هنگام خرید دستگاه با هر برچسب مشابه (تقلبی) خودداری نمایید. همچنین روی برچسب مهر شرکت MT SERVICE وجود داشته و سریال کنترل باکس (ترانس) و هندپیس (دسته) سوهان برقی استرانگ به طور جداگانه درج گردیده است که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

جعبه و گارانتی اصلی سوهان برقی ناخن استرانگ کره ای

2- هند پیس سوهان برقی استرانگ: روی هند پیس سوهان برقی های استرانگ اصلی همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید یک لوگوی M در انتهای هند پیس و مشخصات آن در وسط هند پیس حک شده است، شماره سریال دسته باید با شماره سریال درج شده روی برچسب گارانتی تطابق داشته باشد همچنین به وسیله این شماره سریال میتوانید به سادگی اصالت هندپیس خود را استعلام نمایید که آموزش آن در ادامه مطلب آمده است.

هند پیس (دسته) اصلی سوهان برقی استرانگ کره ای

3-کنترل باکس سوهان برقی استرانگ: تمامی کنترل باکس های سوهان برقی استرانگ اصلی دارای دو لیبل هستند، یک لیبل بزرگ شناسنامه که مشخصات کنترل باکس نظیر مدل شماره سریال و ... در آن درج شده است، توجه داشته باشید سریال کنترل باکس نیز باید با سریال درج شده روی برچسب گارانتی مطابقت داشته باشد. یک لیبل کوچک نیز کنار شناسنامه باید وجود داشته باشد که توسط آن می توانید اصالت کنترل باکس خود را در سایت اصلی استرانگ کره استعلام نمایید که آموزش این کار نیز در ادامه همین مطلب آمده است.

کنترل باکس (ترانس سوهان برقی استرانگ اصلی کره ای

روش استعلام اصالت هندپیس (دسته) سوهان برقی استرانگ:

تشخیص اصالت هندپیس سوهان برقی استرانگ بسیار کار ساده ای است، تنها کافی است سریال درج شده روی دسته سوهان برقی را بدون SN و بدون فاصله به سامانه پیامکی 10002795 پیامک نمایید، توجه داشته باشید 9 کاراکتر آخر سریال را طبق فرمول R119XX123 وارد نمایید، به طور مثال در این دستگاه سریال دسته R119Li059 می باشد. جهت دریافت پاسخ استعلام، ارسال پیامک های تبلیغاتی به خط شما نباید مسدود باشد. در صورت مسدود بودن پیامک های تبلیغاتی خط شما، جواب استعلام به گوشی شما نخواهد رسید.

استعلام اصالت هندپیس سوهان برقی استرانگ از طریق سامانه پیامکی

روش استعلام اصالت کنترل باکس (ترانس) سوهان برقی استرانگ:

1- برای این کار کافیست لایه محافظ روی لیبل استعلام که در کنار شناسنامه کنترل باکس شما الصاق شده را به آرامی بردارید. از قسمت OPEN این کار را انجام داده و توجه داشته باشید لایه رویی بسیار نازک می باشد.

لیبل استعلام اصالت سوهان برقی استرانگ

2- یک کد QR زیر لایه رویی لیبل استعلام وجود دارد. دوربین تمامی گوشی های آیفون و اکثر گوشی های اندروید قابلیت اسکن این QR کد را دارا می باشند، فقط کافیست برنامه دوربین گوشی خود را باز کرده و روی QR کد قرار دهید. اگر دوربین گوشی شما قابلیت اسکن کد QR را نداشت می توانید به وسیله اپلیکیشن های رایگان QR CODE SCANNER موجود کد QR زیر دستگاه را اسکن نمایید. پس از اسکن مستقیما وارد سایت SAESHIN کره جنوبی می شوید که همان کمپانی سازنده سوهان برقی استرانگ می باشد.

اسکن بارکد لیبل استعلام سوهان برقی استرانگ کره

3- در صورت اصالت دستگاه تعداد دفعات استعلام که با اعداد 1 تا 5 مشخص شده و لوگوی GENUINE PRODUCT نمایش داده می شود و می توانید مطمئن باشید که دستگاه شما اصلی بوده و ساخت کمپانی سائیشین کره جنوبی می باشد.

استعلام اصالت سوهان برقی استرانگ از سایت saeshin

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن