0

آرشیو : 2019-05

آموزش کاشت ناخن با انواع تیپ

در این نوع کاشت از پودر استفاده نمیشود و بسیار ساده تر از سایر روش های کاشت ناخن می باشد.استفاده از تیپ برای افرادی که فقط نیاز به بلند شدن قد ناخن های خود دارند توصیه می شود.ما در این مطلب ساده ترین روش تیپ گذاری روی ناخن را آموزش داده ایم.

ادامه مطلب
آموزش طراحی ناخن با لنز

از لنز هم مانند شابلون می توان به راحتی برای طراحی حرفه ای و سریع استفاده کرد.لنز یا همان برچسب های ناخن در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی مانند طرح گل، طرح برجسته و لنزهای سه بعدی تولید می شود و برای ناخنکاران حرفه ای که وقت زیادی برای طراحی ندارند بسیار کارآمد می باشد. همچنین به راحتی می توانید در خانه ...

ادامه مطلب
آموزش طراحی ناخن با شوگر

شوگر جزء لوازم پر طرفدار در طراحی و دیزاین ناخن می باشد چرا که در رنگ های بسیار متنوعی تولید شده و برای هر سلیقه ای به خصوص افرادی که به اکلیل وشاین روی لاک ناخن علاقه دارند مناسب می باشد.شوگر مانند خاک قند اکلیلی می باشد.

ادامه مطلب
دلیل هوا گرفتن کاشت ناخن

پاسخ تمامی سوالات شما در مورد هواگرفتگی کاشت ناخن در این مطلب کوتاه گنجاند شده است.مسائلی از جمله علت هوا گرفتگی کاشت ناخن و روش های جلوگیری از بوجود آمدن آن به صورت کامل و مختصر توضیح داده شده است.

ادامه مطلب
آموزش طراحی ناخن با شابلون

شابلون یکی از پر کاربرد ترین وسایل برای طراحی روی ناخن است،این وسسیله برای ناخنکاران حرفه ای که وقت زیادی برای طراحی ندارند بسیار کاربردی می باشد چرا که روی هر شابلون پر از طرح های متفاوت است و ظرف مدت 10 ثانیه می توان یک طرح

ادامه مطلب

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن