0

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

دستگاه UV - LED سان SUN 9S

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

برند: سان | SUN

دسته بندی: دستگاه LED - UV

ناموجود

جدید

دستگاه UV-LED با قدرت بالای 24 وات جهت خشک کردن انواع ژل ناخن

چند وقتی است دستگاه های ال ای دی و دستگاه های یو وی ناخن جای خود را به محصولی ترکیبی به نام دستگاه های یو وی - ال ای دی داده اند. مزیت این دستگاه های جدید در طول عمر بیشتر لامپ، سرعت بالاتر خشک کردن ژل ها (بین 10 نا 60 ثانیه بسته به قدرت) و توانایی خشک کردن تمامی ژل ها می باشد.

نقاط قوت و ضعف دستگاه ال ای دی یو وی سان 9s

نقاط قوت

قیمت مناسب

توانایی خشک کردن انواع ژل

صفحه نمایش دیجیتال

سنسور حرکتی

نقاط ضعف

ندارد

نداشتن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر

نداشتن سینی کف

تعداد کم لامپ (15 عدد لامپ UV-LED)

نقد و بررسی دستگاه یو وی ال ای دی سان SUN9s

دستگاه یو وی ال ای دی سان 9s

نگاهی اجمالی به دستگاه یو وی ال ای دی سان 9s

دستگاه یو وی ال ای دی سان مدل 9s را می توان جزو دستگاه های مقرون به صرفه با کیفیتی قابل قبول و قیمت مناسب دانست. این دستگاه مجهز به سنسور، 15 عدد لامپ ترکیبی UV-LED و تایمر دیجیتال می باشد، در سان 9s خبری از دکمه تایمر و LOW HEAT MODE نیست، و دستگاه تنها با ورود دست فعال شده و تایمر زمان روشن بودن را نمایش می دهد. یو وی ال ای دی سان 9s قدرتی معادل 36 وات تولید می نماید و قادر است در زمانی بین 30 تا 60 ثانیه تمامی ژل ها را خشک نماید. این دستگاه را به عزیزانی که مایل به خرید دستگاه با قیمت مناسب جهت مصرف خانگی و یا مصرف کم در سالن هستند پیشنهاد می نماییم.

دستگاه یو وی ال ای دی سان SUN UV - LED 3

ابعاد دستگاه UV - LED سان SUN 9s

دستگاه ال ای دی یو وی سان 9s را میتوان دستگاهی با ابعادی نسبتا کوچک دانست، این دستگاه دارای سایز مناسبی می باشد چرا که راحتی در استفاده را کاملا فراهم می نماید . عرض این دستگاه 21 سانتی متر، عمق دستگاه 12 سانتی متر و ارتفاع آن 8 سانتی متر است.

قدرت لامپ یو وی ال ای دی سان 3

تعداد، قدرت و مدل لامپ دستگاه UV - LED SUN9s

دستگاه یو وی ال ای دی سان 9s دارای 15 عدد لامپ ترکیبی UV - LED با طول عمر 50.000 ساعت می باشد. این لامپ ها قادرند قدرتی معادل 36 وات تولید نمایند که باعث می شود این دستگاه در زمانی حدود 30 تا 60 ثانیه قادر به خشک نمودن هر نوع ژلی باشد. تنها نکته ای که در مورد لامپ های ترکیبی یو وی - ال ای دی بسیار مهم است این است که این لامپ ها در مقابل نوسانات ولتاژ برق حساس هستند و حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

نکته مهم: دستگاه یو وی ال ای دی سان 9s باقدرت های 12، 18 و 24 وات نیز در بازار وجود دارند که قیمت پایین تری داشته و کیفیت مناسبی ندارند، متاسفانه برخی فروشندگان در هنگام فروش دستگاه را با قیمت پایین تر و به نام 36 وات به فروش می رسانند.

دکمه ها و صفحه یو وی ال ای دی سان 3

دکمه ها و صفحه نمایش دستگاه LED-UV سان 9s

در دستگاه LED UV SUN 9s خبری از دکمه نیست، این دستگاه تنها با صفحه نمایشی که وظیفه نمایش ثانیه شمار را دارد و سنسور کار می کند، به این صورت که هنگامی که دست داخل دستگاه قرار می گیرد سنسور دستگاه را روشن نموده و تایمر از 0 ثانیه رو به بالا ثانیه شماری می کند، هرگاه دست خارج شود دستگاه خاموش شده و ثانیه شمار قطع می گردد.

نوع لامپ :LED-UV
قدرت لامپ :36 وات
سنسور :حرکتی (فعالیت خودکار با ورود دست به دستگاه)
تعداد لامپ :15 عدد

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن