ارسال

ارسال سفارشات فروشگاه کاج

ارسال سفارشات بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان به سراسر کشور توسط کاج نیل رایگان می باشد، سفارشاتی که مبلغ آنها کمتر از یک میلیون تومان است تنها با 45000 تومان به سراسر کشور ارسال می گردند، تنها دسته محدودی از کالاها که دارای ابعاد بزرگی دارند نظیر جکوزی، کیف های بزرگ و ... شامل هزینه ارسال اضافه می گردند.

ارسال شهر تهران

مرسوله های شهر تهران به وسیله پیک موتوری و در اولین روز کاری پس از سفارش ارسال می گردند. هزینه ارسال سفارشات زیر یک میلیون تومان به عهده مشتریان محترم بوده و سفارشات بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان به صورت رایگان ارسال می گردند. سفارشات تهران قبل از ارسال توسط تماس تلفنی از طرف مسئولین فروشگاه کاج هماهنگ می گردند، در صورتی که مشتری محترم در هنگام رسیدن مرسوله به مقصد حضور نداشته و یا پاسخگوی تلفن نباشد هزینه بازگشت کالا به فروشگاه و ارسال مجدد کالا به عهده مشتری است.

ارسال شهرستان و شهرهای اطراف تهران

ارسال سفارشات شهرهای اطراف تهران و شهرستان ها به دو صورت انجام می پذیرد:

توسط پست پیشتاز

ارسال توسط پست پیشتاز معمولا بین 3 الی 7 روز کاری زمان می برد. ارسال مرسولات بالای یک میلیون تومان به صورت رایگان صورت می پذیرد و هزینه سفارشات زیر یک میلیون تومان به عهده مشتری است. در صورتی که در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد، مشتری جهت دریافت مرسوله حضور نداسته باشد تا 24 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه پست پیشتاز شهر خود مرسوله خود را دریافت نماید و یا با هزینه شخصی درخواست ارسال مجدد از پست شهر خود را داشته باشد. در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.

توسط تیپاکس

در صورتی که شهر شما دارای شعبه تیپاکس باشد می توانید از گزینه ارسال توسط تیپاکس استفاده نمایید و بسته خود را سریع تر دریافت نمایید، ارسال توسط تیپاکس معمولا بین یک الی سه روز کاری زمان می برد.هزینه ارسال سفارشات بالای سه میلیون تومان به وسیله تیپاکس رایگان بوده و هزینه سفارشات کمتر از سه میلیون تومان به عهده مشتریان محترم بوده و توسط مامور تیپاکس در هنگام تحویل از مشتری اخذ می گردد. در صورتی که در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد مشتری جهت دریافت مرسوله حضور نداسته باشد تا 24 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه تیپاکس شهر خود مرسوله خود را دریافت نماید و یا با هزینه شخصی درخواست ارسال مجدد از تیپاکس شهر خود را داشته باشد. در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.

لطفا شماره همراهی را در آدرس خود ثبت نمایید که در دسترس و روشن باشید. هنگام ارسال با شما تماس خواهد گرفته شد.

تیپاکس پس از دریافت مرسوله شما از فروشگاه یک پیامک حاوی کد رهگیری برای شما ارسال می نماید، جهت پیگیری مرسوله خود با استفاده از کد پیامک شده می توانید به سایت رهگیری مرسولات تیپاکس مراجعه کرده و از وضعیت مرسوله خود آگاه گردید.

در صورتی که سفارش شما طی مدت 7 روز کاری به دست شما نرسید از طریق تماس تلفنی با شماره های 02122116700 - 02122116800 مرسوله خود را پیگیری نمایید.

منو

اینستاگرام کاج

تنظیمات

جهت افزودن محصولات محبوب ثبت نام نمایید.

ورود

برای استفاده از علاقه مندی ها ثبت نام نمایید.

ورود