0

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

دستگاه UV - LED سان SUN 9C

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

برند: سان | SUN

دسته بندی: دستگاه LED - UV

ناموجود

جدید

دستگاه UV-LED با قدرت 24 وات جهت خشک کردن ژل ناخن

چند وقتی است دستگاه های ال ای دی و دستگاه های یو وی ناخن جای خود را به محصولی ترکیبی به نام دستگاه های یو وی - ال ای دی داده اند. مزیت این دستگاه های جدید در طول عمر بیشتر لامپ، سرعت بالاتر خشک کردن ژل ها (بین 10 نا 60 ثانیه بسته به قدرت) و توانایی خشک کردن تمامی ژل ها می باشد.

دستگاه یو وی ال ای دی سان مدل 9C یک دستگاه کوچک بوده و برای مصارف خانگی و یا استفاده ناخن کارانی که دستگاه خدمات در محل مشتری انجام می دهند بسیار مناسب  می باشد چرا که وزن کمی نیز دارد و به راحتی قابل جابه جایی است

نقاط قوت و ضعف دستگاه ال ای دی یو وی سان 9c

نقاط قوت

قیمت مناسب

توانایی خشک کردن انواع ژل

دکمه تایمر 30 و 60 ثانیه

سنسور حرکتی

نقاط ضعف

نداشتن صفحه نمایش دیجیتال

نداشتن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر

نداشتن سینی کف

تعداد کم لامپ (18 عدد لامپ UV-LED)

نقد و بررسی دستگاه یو وی ال ای دی سان SUN9C

دستگاه یو وی ال ای دی سان 9c

نگاهی اجمالی به دستگاه یو وی ال ای دی سان 9C

دستگاه یو وی ال ای دی سان مدل 9C را می توان جزو دستگاه های مقرون به صرفه با کیفیتی قابل قبول و قیمت مناسب دانست. این دستگاه مجهز به سنسور، 18 عدد لامپ ترکیبی UV-LED و دکمه تایمر می باشد، در سان 9c خبری از صفحه نمایش دیجیتال و LOW HEAT MODE نیست، و دستگاه با ورود دست فعال شده و با یکبار فشار دکمه روی 30 ثانیه و دوبار فشار روی 60 ثانیه تنظیم می گردد. یو وی ال ای دی سان 9c قدرتی معادل 24 وات تولید می نماید و قادر است در زمانی بین 30 تا 60 ثانیه تمامی ژل ها را خشک نماید. این دستگاه را به عزیزانی که مایل به خرید دستگاه با قیمت مناسب جهت مصرف خانگی و یا مصرف کم در سالن هستند پیشنهاد می نماییم.

دستگاه یو وی ال ای دی سان SUN UV - LED 9c

ابعاد دستگاه UV - LED سان SUN 9c

دستگاه ال ای دی یو وی سان 9c را میتوان دستگاهی با ابعادی نسبتا کوچک دانست، این دستگاه دارای سایز مناسبی می باشد چرا که راحتی در استفاده را کاملا فراهم می نماید . عرض این دستگاه 21 سانتی متر، عمق دستگاه 12 سانتی متر و ارتفاع آن 7.5 سانتی متر است.

قدرت لامپ یو وی ال ای دی سان 9c

تعداد، قدرت و مدل لامپ دستگاه UV - LED SUN9c

دستگاه یو وی ال ای دی سان 9c دارای 18 عدد لامپ ترکیبی UV - LED با طول عمر 50.000 ساعت می باشد. این لامپ ها قادرند قدرتی معادل 24 وات تولید نمایند که باعث می شود این دستگاه در زمانی حدود 30 تا 60 ثانیه قادر به خشک نمودن هر نوع ژلی باشد. تنها نکته ای که در مورد لامپ های ترکیبی یو وی - ال ای دی بسیار مهم است این است که این لامپ ها در مقابل نوسانات ولتاژ برق حساس هستند و حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

دکمه ها و صفحه یو وی ال ای دی سان 9c

دکمه ها و صفحه نمایش دستگاه LED-UV سان 9C

در دستگاه LED UV SUN 9c خبری از صفحه نمایش نیست، این دستگاه تنها با سنسور و یک دکمه که وظیفه تنیظیم دستگاه روی 30 و 60 ثانیه را دارد کار می کند، به این صورت که هنگامی که دست داخل دستگاه قرار می گیرد سنسور دستگاه را روشن میکند، با فشار یکبار دکمه تایمر دستگاه روی 30 ثانیه و با دو بار فشار دادن آن روی 60 ثانیه تنظیم می گردد.

نوع لامپ :LED-UV
قدرت لامپ :24 وات
تایمر خودکار :دارد
مدت زمان تایمر خودکار :30 - 60 ثانیه
سنسور :حرکتی (فعالیت خودکار با ورود دست به دستگاه)
تعداد لامپ :18 عدد

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن