0

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

دستگاه UV - LED جی ان پی GNP 7

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

دسته بندی: دستگاه LED - UV

ناموجود

جدید

دستگاه UV-LED با قدرت بالای 48 وات جهت خشک کردن مواد و ژل ناخن

چند وقتی است دستگاه های ال ای دی و دستگاه های یو وی ناخن جای خود را به محصولی ترکیبی به نام دستگاه های یو وی - ال ای دی داده اند. مزیت این دستگاه های جدید در طول عمر بیشتر لامپ، سرعت بالاتر خشک کردن ژل ها (بین 10 نا 60 ثانیه بسته به قدرت) و توانایی خشک کردن تمامی ژل ها می باشد.

نقاط قوت و ضعف دستگاه ال ای دی یو وی جی ان پی 7

نقاط قوت

دارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر

30 عدد لامپ SMD با طول عمر 50.000 ساعت

توانایی خشک کردن انواع ژل

کیفیت ساخت بسیار بالا

صفحه نمایش دیجیتال

سنسور حرکتی

درپوش پشت قابل جدا شدن

تعداد بالا و چیدمان لامپ هوشمند

نقاط ضعف

سینی کف بدون قابلیت جدا شدن

نقد و بررسی دستگاه یو وی ال ای دی سان GNP7

دستگاه یو وی ال ای دی جی ان پی 7

نگاهی اجمالی به دستگاه یو وی ال ای دی جی ان پی 7

دستگاه ال ای دی یو وی جی ان پی 7 دارای شکل ظاهری بسیار زیبایی بوده و از کیفیت ساخت بالایی نیز برخوردار است، میتوان گفت که GNP7 زیبایی خاصی به میز کار شما خواهد بخشید. در زیر دستگاه سوکت اتصال کابل برق مشاهده می شود که برای آن نگه دارنده سیم نیز تعبیه شده است تا بابت قطع شدن سیم دستگاه نگرانی نداشته باشید. دستگاه دارای 30 عدد لامپ ترکیبی یو وی ال ای دی بوده که قدرت 48 وات را فراهم می نماید. روی دستگاه 4 دکمه تایمر 10/30/60/99 ثانیه تعبیه شده که در ادامه به کارکرد آن ها خواهیم پرداخت، یک صفحه نمایش زیبای بزرگ نیز بر روی دستگاه جی ان پی 7 مشاهده می شود.

دستگاه یو وی ال ای دی سان GNP UV - LED 7

ابعاد دستگاه UV - LED سان GNP 7

دستگاه ال ای دی یو وی جی ان پی 7 را میتوان دستگاهی با ابعادی متوسط دانست، این دستگاه حالتی گرد مانند به قطر 21 سانتی متر دارد.دارای سایز مناسبی می باشد چرا که راحتی در استفاده را کاملا فراهم می نماید . عرض این دستگاه 21 سانتی متر، عمق دستگاه 21 سانتی متر و ارتفاع آن 9سانتی متر است.

قدرت لامپ یو وی ال ای دی جی ان پی 7

تعداد، قدرت و مدل لامپ دستگاه UV - LED GNP 7

دستگاه یو وی ال ای دی جی ان پی 7 دارای 30 عدد لامپ ترکیبی UV - LED با طول عمر 50.000 ساعت می باشد. این لامپ ها قادرند قدرتی معادل 48 وات تولید نمایند که باعث می شود این دستگاه در زمانی حدود 30 ثانیه قادر به خشک نمودن هر نوع ژلی باشد. تعداد بالای لامپ و چیدمان مناسب آن باعث می شود دیگر هیچ نگرانی بابت خشک نشدن ناخن های 5 انگشت نداشته باشید. تنها نکته ای که در مورد لامپ های ترکیبی یو وی - ال ای دی بسیار مهم است این است که این لامپ ها در مقابل نوسانات ولتاژ برق حساس هستند و حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

دکمه ها و صفحه یو وی ال ای دی جی ان پی 7

دکمه ها و صفحه نمایش دستگاه LED-UV جی ان پی 7

روی دستگاه ال ای دی یو وی جی ان پی مدل 7 یک صفحه نمایش و 4 دکمه قابل مشاهده می باشد، سه دکمه اول که برچسب 10s، 30s و 60s روی آن ها مشاهده می شود بیانگر تایمر های10، 30 و 60 ثانبه با قدرت کامل دستگاه یعنی 48 وات هستند، دکمه چهارم که با برچسب 99s Low Heat Mode مشخص شده است بیانگر تایمر 99 ثانیه با قدرت 24 وات یعنی نصف قدرت دستگاه می باشد. این دکمه به شما امکان میدهد برای خشک کردن ژل بیلدر هایی که گاها هنگام خشک شدن دست مشتری را می سوزانند با استفاده از نصف قدرت دستگاه و تایم بالا تر از سوختن ژل جلوگیری نمایید. صفحه دیجیتال تنها برای نشان دادن ثانیه شمار روی دستگاه تعبیه شده است و کاربرد دیگری ندارد.

نوع لامپ :LED-UV
قدرت لامپ :48 وات
تایمر خودکار :دارد
مدت زمان تایمر خودکار :10 - 30 - 60 - 99 ثانیه
سنسور :حرکتی (فعالیت خودکار با ورود دست به دستگاه)
تعداد لامپ :30 عدد

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن