0

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

دستگاه UV-LED ناخن سان دو دست SUN 669

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

برند: سان | SUN

دسته بندی: دستگاه LED - UV

ناموجود

جدید

دستگاه UV-LED با قدرت بالای 48 وات جهت خشک کردن تمامی ژل های ناخن

ذستگاه ال ای دی یو وی ناخن سان مدل 669 با قدرت بالای 48 وات و قابلیت استفده برای خشک کردن ناخن های دو دست در یک زمان امکان بالا بردن سرعت کار هنرمندان ناخن را تا حد بسیار زیادی فراهم می کند. این دستگاه برای ناخن کارانی که زمان برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است توصیه می شود. لامپ های به کار رفته در این دستگاه از نوع SMD بوده و طول عمر 50.000 ساعت را دارا می باشد. در صورت بروز مشکل برای هر یک از لامپ ها قابلیت تعویض آن وجود دارد. این نکته فراموش نشود که حتما در سر راه منبع تغذیه دستگاه های برقی محافظ برق قرار داده و با خیال راحت از دستگاه های خود استفاده نمایید، نوسانات برق بر روی لامپ های SMD تاثیر بسیار مخربی دارند.

چند وقتی است دستگاه های ال ای دی و دستگاه های یو وی ناخن جای خود را به محصولی ترکیبی به نام دستگاه های یو وی - ال ای دی داده اند. مزیت این دستگاه های جدید در طول عمر بیشتر لامپ، سرعت بالاتر خشک کردن ژل ها (بین 10 نا 60 ثانیه بسته به قدرت) و توانایی خشک کردن تمامی ژل ها می باشد.

نقاط قوت و ضعف دستگاه ال ای دی یو وی سان 669

نقاط قوت

قابلیت استفاده همزمان برای دو دست

دارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر

دارا بودن سینی قابل جدا شدن برای استفاده پا

24 عدد لامپ SMD با طول عمر 50.000 ساعت

توانایی خشک کردن انواع ژل

صفحه نمایش دیجیتال

سنسور حرکتی

نقاط ضعف

ابعاد بزرگ

تعداد لامپ کم نسبت به دستگاه های اسمارت

نقد و بررسی دستگاه یو وی ال ای دی سان SUN 669

دستگاه یو وی ال ای دی سان 669

نگاهی اجمالی به دستگاه یو وی ال ای دی سان 669

دستگاه ال ای دی یو وی سان 669 بزرگترین مزیتش نسبت به سایر دستگاه ها امکان استفاده همزمان برای 2 دست می باشد، که این امر سرعت کار را بالا خواهد برد. در پشت دستگاه سوگت اتصال کابل برق مشاهده می شود. دستگاه دارای 24 عدد لامپ ترکیبی یو وی ال ای دی بوده که قدرت 48 وات را فراهم می نماید. روی دستگاه 4 دکمه تایمر 10/30/60/99 ثانیه تعبیه شده که در ادامه به کارکرد آن ها خواهیم پرداخت، یک صفحه نمایش بزرگ نیز بر روی دستگاه سان 669 مشاهده می شود. سینی دستگاه ال ای دی یو وی سان 669 به صورت مگنتی قابل جدا شدن بوده و راحتی کار برای دست و پا و تمیز کردن دستگاه را فراهم می نماید.

دستگاه یو وی ال ای دی سان SUN UV - LED 669

ابعاد دستگاه UV - LED سان SUN 669

دستگاه ال ای دی یو وی سان 3 را میتوان دستگاهی با ابعادی بزرگ دانست، قابلیت استفاده همزمان دو دست این دستگاه را نا مناسب برای میز های کوچک ساخته است. عرض این دستگاه 28.5 سانتی متر، عمق دستگاه 21.8 سانتی متر و ارتفاع آن 10سانتی متر است.

قدرت لامپ یو وی ال ای دی سان 669

تعداد، قدرت و مدل لامپ دستگاه UV - LED SUN 669

دستگاه یو وی ال ای دی سان 669 دارای 24 عدد لامپ ترکیبی UV - LED با طول عمر 50.000 ساعت می باشد. این لامپ ها قادرند قدرتی معادل 48 وات تولید نمایند که باعث می شود این دستگاه در زمانی حدود 30 ثانیه قادر به خشک نمودن هر نوع ژلی باشد. تعداد بالای لامپ و چیدمان مناسب آن باعث می شود دیگر هیچ نگرانی بابت خشک نشدن ناخن های 10 دو دست انگشت نداشته باشید. تنها نکته ای که در مورد لامپ های ترکیبی یو وی - ال ای دی بسیار مهم است این است که این لامپ ها در مقابل نوسانات ولتاژ برق حساس هستند و حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

دکمه ها و صفحه یو وی ال ای دی سان 3

دکمه ها و صفحه نمایش دستگاه LED-UV سان 669

روی دستگاه ال ای دی یو وی سان مدل 3 یک صفحه نمایش و 4 دکمه قابل مشاهده می باشد، سه دکمه اول که برچسب 10s، 30s و 60s روی آن ها مشاهده می شود بیانگر تایمر های10، 30 و 60 ثانبه با قدرت کامل دستگاه یعنی 48 وات هستند، دکمه چهارم که با برچسب 99s Low Heat Mode مشخص شده است بیانگر تایمر 99 ثانیه با قدرت 24 وات یعنی نصف قدرت دستگاه می باشد. این دکمه به شما امکان میدهد برای خشک کردن ژل بیلدر هایی که گاها هنگام خشک شدن دست مشتری را می سوزانند با استفاده از نصف قدرت دستگاه و تایم بالا تر از سوختن ژل جلوگیری نمایید. صفحه دیجیتال تنها برای نشان دادن ثانیه شمار روی دستگاه تعبیه شده است و کاربرد دیگری ندارد.

نوع لامپ :LED-UV
قدرت لامپ :60 وات
تایمر خودکار :دارد
مدت زمان تایمر خودکار :10 - 30 - 60 - 99 ثانیه
سنسور :حرکتی (فعالیت خودکار با ورود دست به دستگاه)
تعداد لامپ :24 عدد

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن