0

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

دستگاه UV - LED ناخن T1

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

دسته بندی: دستگاه LED - UV

ناموجود

جدید

دستگاه UV-LED T1 با قدرت 24 وات جهت خشک کردن انواع ژل ناخن

چند وقتی است دستگاه های ال ای دی و دستگاه های یو وی ناخن جای خود را به محصولی ترکیبی به نام دستگاه های یو وی - ال ای دی داده اند. مزیت این دستگاه های جدید در طول عمر بیشتر لامپ، سرعت بالاتر خشک کردن ژل ها (بین 10 نا 60 ثانیه بسته به قدرت) و توانایی خشک کردن تمامی ژل ها می باشد.

دستگاه UV LED ناخن مدل T1 دستگاهی با قیمت و کارایی متوسط به حساب می آید، این دستگاه دارای سنسور اتوماتیک، صفحه نمایش تایمر دیجیتال و تایمر می باشد، دستگاه یو وی ال ای دی T1 قادر است به وسیله 15 لامپ قدرتی معادل 24 وات تولید نماید.

نقاط قوت و ضعف دستگاه UV - LED T1

نقاط قوت

دارا بودن تایمر99 ثانیه برای ژل بیلدر

قابلیت استفاده برای پا

15 عدد لامپ SMD با طول عمر 50.000 ساعت

توانایی خشک کردن انواع ژل

صفحه نمایش دیجیتال

سنسور حرکتی

نقاط ضعف

تعداد لامپ کم

نقد و بررسی دستگاه یو وی ال ای دی T1

دستگاه یو وی ال ای دی T1

نگاهی اجمالی به دستگاه یو وی ال ای دی T1

دستگاه ال ای دی یو وی T1 دارای شکل ظاهری مناسب و از کیفیت ساخت قابل قبولی برخوردار است، در پشت دستگاه سوکت اتصال کابل برق مشاهده می شود. دستگاه دارای 15 عدد لامپ ترکیبی یو وی ال ای دی بوده که قدرت 24 وات را فراهم می نماید. روی دستگاه سه دکمه تایمر 30/60/99 ثانیه تعبیه شده که در ادامه به کارکرد آن ها خواهیم پرداخت، یک صفحه نمایش دیجیتال روی دستگاه وجود دارد که با روشن شدن دستگاه نمایان می شود. دستگاه کفی نداشته و این امر باعث می شود برای استفاده برای پا نیز مناسب باشد.

دستگاه یو وی ال ای دی T1

ابعاد دستگاه UV - LED T1

دستگاه ال ای دی یو وی T1 را میتوان دستگاهی با ابعادی کوچک دانست، این دستگاه دارای سایز مناسبی می باشد چرا که برای میز کارهای کوچک بسیار مناسب می باشد. عرض این دستگاه 20 سانتی متر، عمق دستگاه 12 سانتی متر و ارتفاع آن 7 سانتی متر است.

قدرت لامپ یو وی ال ای دی T1

تعداد، قدرت و مدل لامپ دستگاه UV - LED T1

دستگاه یو وی ال ای دی T1 دارای 15 عدد لامپ ترکیبی UV - LED با طول عمر 50.000 ساعت می باشد. این لامپ ها قادرند قدرتی معادل 24 وات تولید نمایند که باعث می شود این دستگاه در زمانی حدود 30 الی 40 ثانیه قادر به خشک نمودن هر نوع ژلی باشد.به دلیل تعداد کم لامپ ها ممکن است شصت ها به صورت کامل خشک نشوند، میتوانید برای اطمینان شصت ها را طی یک مرحله جداگانه در دستگاه قرار دهید. تنها نکته ای که در مورد لامپ های ترکیبی یو وی - ال ای دی بسیار مهم است این است که این لامپ ها در مقابل نوسانات ولتاژ برق حساس هستند و حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

دکمه ها و صفحه یو وی ال ای دی T1

دکمه ها و صفحه نمایش دستگاه LED-UV T1

روی دستگاه ال ای دی یو وی سان مدل T1 یک صفحه نمایش و 3 دکمه قابل مشاهده می باشد، دو دکمه اول که برچسب 15s، 30s و 60s روی آن ها مشاهده می شود بیانگر تایمر های 30 و 60 ثانبه با عملکرد توسط سنسور هستند، دکمه سوم که با برچسب 99s Low Heat Mode مشخص شده است بیانگر تایمر 99 ثانیه با عملکرد مستقل است. دکمه 99 ثانیه برای خشک کردن ژل بیلدر که تایم بالا تری نسبت به ژلیش نیاز دارد استفاده می شود. صفحه دیجیتال تنها برای نشان دادن ثانیه شمار روی دستگاه تعبیه شده است و در حالت خاموش مشخص نبوده و با روشن شدن دستگاه نمایان می شود.

نوع لامپ :LED-UV
قدرت لامپ :24 وات
تایمر خودکار :دارد
مدت زمان تایمر خودکار :30 - 60 - 99 ثانیه
سنسور :حرکتی (فعالیت خودکار با ورود دست به دستگاه)
تعداد لامپ :15 عدد

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن