0

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

دستگاه UV LED ناخن دو دست 72 وات KL_PLUSS

750,000 تومان

برند: سان | SUN

دسته بندی: دستگاه LED - UV

جدید

دستگاه یو وی ال ای دی ناخن سان 72 وات با قابلیت استفاده همزمان دو دست

دستگاه یو وی ال ای دی سان 72 وات یکی از جدیدترین و بهترین دستگاه های بازار می باشد، مزیتی که این دستگاه دارد امکان استفاده همزمان برای 2 دست بوده و میتوان اطمینان داشت که 10 ناخن همزمان با سرعت خشک می شوند، یو وی ال ای دی 72 وات مدل KL-PLUSS دارای تایمر خودکار، سنسور خودکار و صفحه نمایش دیجیتال بوده و قادر است با تولید قدرتی معادل 72 وات توسط 36 عدد لامپ ترکیبی یو وی ال ای دی هر نوع ژلی را در زمانی حدود 30 ثانیه خشک نماید.

چند وقتی است دستگاه های ال ای دی و دستگاه های یو وی ناخن جای خود را به محصولی ترکیبی به نام دستگاه های یو وی - ال ای دی داده اند. مزیت این دستگاه های جدید در طول عمر بیشتر لامپ، سرعت بالاتر خشک کردن ژل ها (بین 10 نا 60 ثانیه بسته به قدرت) و توانایی خشک کردن تمامی ژل ها می باشد.

نقاط قوت و ضعف دستگاه ال ای دی یو وی مدل KL-PLUSS

نقاط قوت

قابلیت استفاده همزمان برای دو دست

دارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر

دارا بودن سینی کف با قابلیت جدا شدن

قدرت فوق العاده بالا معادل 72 وات

توانایی خشک کردن انواع ژل

صفحه نمایش دیجیتال بزرگ با امکانات بالا

سنسور حرکتی

نقاط ضعف

ندارد

نقد و بررسی دستگاه یو وی ال ای دی مدل KL-PLUSS

دستگاه یو وی ال ای دی KL-PLUSS

نگاهی اجمالی به دستگاه یو وی ال ای دی مدل KL-PLUSS

دستگاه ال ای دی یو وی 72 وات مدل KL-PLUSS دارای شکل ظاهری زیبایی بوده و از کیفیت ساخت قابل قبولی برخوردار است. در پشت دستگاه سوکت اتصال آداپتور برق مشاهده می شود. دستگاه دارای 36 عدد لامپ ترکیبی یو وی ال ای دی بوده که قدرت 72 وات را فراهم می نماید. روی دستگاه چهار دکمه تایمر 10/30/60/99 ثانیه تعبیه شده که در ادامه به کارکرد آن ها خواهیم پرداخت، یک صفحه نمایش زیبای بزرگ نیز بر روی دستگاه 72 وات مدل KL-PLUSS مشاهده می شود. سینی دستگاه به صورت مگنتی جدا شده و راحتی کار برای دست و پا و تمیز کردن دستگاه را فراهم می نماید.

دستگاه یو وی ال ای دی KL-PLUSS

ابعاد دستگاه UV - LED مدل KL-PLUSS 72 وات

دستگاه ال ای دی یو وی 72 وات مدل KL-PLUSS  را میتوان دستگاهی با ابعادی نسبتا بزرگ دانست، دلیل این سایز بزرگ وجود فضای کافی برای قرار گرفتن همزمان دو دست می باشد. عرض این دستگاه 26.5 سانتی متر، عمق دستگاه 22 سانتی متر و ارتفاع آن 10 سانتی متر است.

قدرت لامپ یو وی ال ای دی KL-PLUSS

قدرت و لامپ های دستگاه یو وی ال ای دی 72 وات مدل KL-PLUSS 

دستگاه یو وی ال ای دی 72 وات مدل KL-PLUSS دارای 36 عدد لامپ ترکیبی UV - LED می باشد که قادر به تولید قدرتی معادل 72 وات بوده و می تواند تمامی ژل ها را در مدت زمانی حدود 30 ثانیه خشک نماید. لامپ های یو وی ال ای دی طول عمر مفیدی حدود 50.000 ساعت دارند که باعث می شود با خیال راحت این دستگاه ها را خریداری نمایید، تنها موردی که در مورد این لامپ ها مهم است حساسیت آن ها در برار نوسانات ولتاژ برق است که با استفاده از محافظ برق دیگر نگران چیزی نخواهید بود.

دکمه های یو وی ال ای دی KL-PLUSS

دکمه های دستگاه LED-UV 72 وات مدل KL-PLUSS 

روی دستگاه ال ای دی یو وی سان 60 وات 4 دکمه قابل مشاهده می باشد، 3 دکمه اول که برچسب 10s ، 30s، 60s و روی آن ها مشاهده می شود بیانگر تایمر های 10،30، 60 ثانبه با قدرت کامل دستگاه یعنی 72 وات هستند، دکمه چهارم که با برچسب 99s Low Heat Mode مشخص شده است بیانگر تایمر 99 ثانیه با قدرت 36 وات یعنی نصف قدرت دستگاه می باشد.این دکمه به شما امکان میدهد برای خشک کردن ژل بیلدر هایی که گاها هنگام خشک شدن دست مشتری را می سوزانند با استفاده از نصف قدرت دستگاه و تایم بالا تر از سوختن ژل جلوگیری نمایید.

نوع لامپ :LED-UV
قدرت لامپ :72 وات
تایمر خودکار :دارد
مدت زمان تایمر خودکار :10 - 30 - 60 - 99 ثانیه
سنسور :حرکتی (فعالیت خودکار با ورود دست به دستگاه)
تعداد لامپ :36 عدد

بررسی خود را بنویسید

دستگاه UV LED ناخن دو دست 72 وات KL_PLUSS

دستگاه UV LED ناخن دو دست 72 وات KL_PLUSS

دستگاه یو وی ال ای دی ناخن سان 72 وات با قابلیت استفاده همزمان دو دست

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن