0

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

ژل ریموو لاک ژل بی شاین BE SHIYNE 15ml

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

55,000 تومان

جدید

ریموور کردن لاک ژل روش های مختلفی دارد که ناخنکار محترم با توجه به اینکه با کدام روش راحت تر هستند یکی از این روش ها که شامل تراشیدن کامل لاک ژل با سوهان برقی، استفاده از استون 100% و فویل و استفاده از ریموور ژل و فویل می باشد را انتخاب می کنند.

ریموور ژل چیست؟

ریموو لاک ژل از روی ناخن طبیعی کار چندان سختی نیست شما می توانید با تهیه ابزار ریموو لاک ژل با توجه به روش های ذکر شده برای پاک کردن لاک ژل از روی ناخن اقدام کنید اما لازم به ذکر است که اگر اگر تجربه در زمینه کاشت ناخن و لاک ژل ندارید ( استفاده شخصی در منزل و یا ناخنکار مبتدی ) از سوهان برقی برای ریموو استفاده نکنید چرا که ممکن است در صورت انتخاب سر سوهان نامناسب و یا اشتباه در مقدار نگه داشتن سوهان روی ناخن به بافت و کراتین ناخت آسیب وارد شود و نازک شدن صدف ناخن را به همراه دارد. ( هنگام ریموو با استفاده از سوهان برقی سطح ناخن نباید داغ شود ).

با استفاده از ژل ریموور ژل می توانید به راحتی لاک ژل خود را ریموو کنید اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر بیس شما لمنیت است نمی توانید از ریموور ژل استفاده کنید اما اگر صرفا لاک ژل باشد ( لاک ژل 3 مرحله ای ) می توانید با استفاده از ریموور ژل به راحتی از این محلول استفاده کنید.

روش استفاده از محلول ریموور ژل

1- تاپ روی لاک ژل را با استفاده از سوهان برقی یا سوهان دستی نسبتا زبر بتراشید.

2- یک لایه از ژل ریموور را روی لاک ژل بزنید.

3- حدود 15 دقیقه بماند.

4- با استفاده از ابزار ریموو لاک ژل هایی حالت جمع شده پیدا کرده است را بتراشید.

درباره کارخانه بی شاین

محصولات برند بی شاین از کیفیت خوب و قیمت بسیار مناسبی برای افراد مبتدی و حرفه ای برخوردار می باشد و می توانید بدون نگرانی از محصولات BE SHINE استفاده نمایید.

حجم :15 میل
مناسب برای :ریموو لاک ژل از ناخن طبیعی

بررسی خود را بنویسید

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن