توضیحات

پوست کف پا به دلیل عدم رسیدن اکسیژن دچار خشکی و در نهایت زبری می شود که به آن سلول های مرده پوست می گویند. معمولا این خشکی سبب آزرده خاطری فرد می شود که البته از بین بردن آن کار چندان مشکل و سختی نیست پس می توانید با تهیه تجهیزات ساده از شر پینه های کف پای خود راحت شوید.

سوهان کف پا یکی از لوازم اصلی از بین بردن سلول های مرده پوست می باشد که با توجه به درجه زبری های متفاوت انواع مختلفی دارد و برای پینه های عمیق از سوهان های زبر و یا رنده کف پا و برای خشکی های سطحی از سوهان کف پا نرم تر استفاده می شود کافیست قبلا از شروع، با دست نواحی مختلف کف پا را جهت شاناسایی عمق پینه لمس کنید.

درجه زبری سوهان کف پا لیزری

هنمانطور که می دانید روی سوهان کف پا های لیزری شکل های دایره مانندی طراحی شده است که هر چه اندازه هر کدام از دایره ها بزرگ تر باشد سوهان کف پا زبر تر و هر چقدر کوچک تر باشند درجه زبری آن نرم تر می باشد در نتیجه این سوهان کف پا لیزری از درجه زبری متوسطی برخوردار می باشد

فروشگاه کاج جهت سهولت استفاده شما عزیزان از انواع سوهان کف پا، روش استفاده از انواع سوهان کف پا را در مطلبی در قسمت وبلاگ سایت آموزش داده است، کافیست قسمت آبی را لمس نید تا مستقیما وارد صفحه مربوطه شوید.

ادامه مطلبمشاهده کمتر
جزئیات محصولات

مشخصات

مناسب برای
از بین بردن پینه کف پا
رنگ
صورتی
جنس دسته
پلاستیک
درجه زبری
متوسط
طول دسته
12cm
نظرات
نظری وجود ندارد

نظر خود را بنویسید

  • کیفیت:
این محصول را با کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.
آپلود تصویر:
برای بارگذاری، تصویر را در کادر رها کرده یا کلیک نمایید.
پرسش و پاسخ
روش خرید و ارسال
خریداران این محصول محصولات زیر را نیز خریداری کرده اند:
شما ممکن است این محصولات را دوست داشته باشید

منو

اینستاگرام کاج

تنظیمات

جهت افزودن محصولات محبوب ثبت نام نمایید.

ورود

برای استفاده از علاقه مندی ها ثبت نام نمایید.

ورود