• ‎−5%
 • سوهان برقی ناخن نیل مستر NAIL MASTER
 • سوهان برقی ناخن نیل مستر NAIL MASTER
سوهان برقی ناخن نیل مستر NAIL MASTER
 • سوهان برقی ناخن نیل مستر NAIL MASTER
 • سوهان برقی ناخن نیل مستر NAIL MASTER

سوهان برقی ناخن نیل مستر NAIL MASTER 603

سایر برندها سوهان برقی

 • 0 آیتم آیتم
 • ناموجود
 • Free
رنگ:

  سوهان برقی نیل مستر مدل 603 ساخت کشور چین بوده و به نسبت قیمتش کیفیت مناسبی دارد. این سوهان برقی بیشتر برای مصارف خانگی و استفاده ناخن کارانی که دارای حجم کار پایینی هستند مناسب می باشد، درصورتی که استفاده روزانه شما از سوهان برقی زیاد است پیشنهاد می شود هزینه بالاتری کرده و از سوهان برقی های ساخت کشور کره جنوبی مانند مارک هایی نظیز میکرو ان ایکس، ماراتن و استرانگ تهیه نمایید.

  شکل ظاهری دستگاه زیبا بوده و لازم به ذکز است این دستگاه از ماراتن مدل کمبی ساخت کمپانی ساییانگ کره جنوبی کپی برداری شده پس حتما توجه داشته باشید که این دو دستگاه را با یکدیگر اشتباه نگیرید.

  دور موتور درج شده روی جعبه سوهان برقی نیل مستر 35000 دور می باشد که در تست های فنی انجان شده توسط تکنیسین های فروشگاه کاج این دور موتور واقعی به نظر نمی رسد و به نظر دستگاه در حد اکثر توان خود با دور موتوری حدود 25000 دور در دقیقه کار میکند که البته این دور موتور نیز برای مصارف آرایشی نظیر کاشت ناخن مناسب می باشد.

  نقاط قوت و ضعف سوهان برقی ناخن نیل مستر 603

  نقاط قوت

  دور موتور مناسب دسته

  قیمت مناسب و ارزان

  جنس دسته از استیل ضد زنگ

  ترانس با قدرت بالای 30000 دور

  کیفیت ساخت نسبتا مناسب قطعات

  دسته آرایشی سبک 130 گرمی

  ظاهر زیبا کپی شده از ماراتن کمبی

  نقاط ضعف

  مناسب نبودن برای مصارف طولانی در روز

  نقد و بررسی سوهان برقی نیل مستر 603:

  هندپیس سوهان برقی ناخن نیل مستر 603

  دسته (هندپیس) سوهان برقی نیل مستر 603:

  دسته سوهان برقی ناخن مدل نیل مستر Nail Master 603 دسته ای با وزن سبک حدود 130 گرم بوده، طبق اطلاعات روی جعبه دسته دارای دور موتور 35000 دور است ولی از نظر تکنیسین های فروشگاه کاج واقعی نبوده دور موتور حدود 25000 می باشد. کیفیت ساخت نسبت به قیمت و چینی بودن دستگاه نسبتا مناسب است.

  نمای جلوی سوهان برقی nail master 603

  نمای جلوی سوهان برقی نیل مستر 603:

  در جلوی دستگاه نیل مستر مدل 603 تنها دیمر دستگاه و یک چراغ LED سبز رنگ که نشان دهنده وضعیت سوهان برقی در حالت روشن و یا خاموش می باشد مشاهده می شود. دیمر برای روشن / خاموش کردن دستگاه و کنترل سرعت چرخش دستگاه از 0 تا 35000 دور استفاده می شود. بالای کنترل باکس نیل مستر 603 جایگاه قرارگیری دسته دستگاه تعبیه شده است.

  نمای جانبی سوهان برقی نیل مستر NAIL MASTER 603

  نمای جانبی دستگاه سوهان برقی نیل مستر Nail Master 603:

  در نمای جانبی سوهان برقی نیل مستر NAIL MASTER 603 دو دکمه و سوکت اتصال دسته (هندپیس) تعبیه شده است. دکمه پاور که وظیفه روشن و خاموش کردن دستگاه را به عهده دارد. دکمه دوم وظیفه تنظیم جهت گردش هندپیس دستگاه را به عهده دارد، هند پیس دستگاه نیل مستر NAIL MASTER 603 به دو جهت راست گرد و چپ گرد قابل تنظیم است. نکته ای که در تغییر جهت گردش دستگاه سوهان برقی وجود دارد این است که در هنگام کار دستگاه جهت گردش را تغییر ندهید، ابتّدا دور موتور دستگاه را صفر کرده، جهت را تغییر دهید و سپس مجددا دور موتور را بالا ببرید، این کار باعث می شود به بلبرینگ های سوهان برقی خود آسیب وارد ننمایید.

  نمای پشت دستگاه سوهان برقی نیل مستر NAIL MASTER 603

  نمای پشت دستگاه سوهان برقی نیل مستر NAIL MASTER 603:

  در نمای پشت دستگاه سوهان برقی نیل مستر NAIL MASTER 603 دکمه ای تعبیه شده است جهت تغییر حالت دست و پدال پایی دستگاه، روی دکمه کلمات HAND/FOOT نوشته شده است، در صورتی که دستگاه در حالت FOOT قرار گیرد پدال پایی دستگاه فعال می شود، در هر دو حالت وظیفه تنظیم سرعت دستگاه به عهده دیمر می باشد. سوکت پدال پا نیز در نمای پشت دستگاه سوهان برقی نیل مستر NAIL MASTER 603 مشاهده می شود، که جهت اتصال پدال به دستگاه استفاده می شود. سیم تامین برق دستگاه نیز در پشت دستگاه تعبیه شده است . در پشت دستگاه جهت تهویه ترانس به منظور خنک شدن دستگاه شیارهایی نیز مشاهده می شود.

  سوهان برقی ناخن نیل مستر NAIL MASTER 603

  پدال پایی سوهان برقی نیل مستر NAIL MASTER 603:

  پدال پایی که در دستگاه های سوهان برقی نیل مستر NAIL MASTER 603 مشاهده می شود پدالی با ابعاد کوچک و مناسب و کیفیت ساخت مطلوب می باشد. پدال این دستگاه تنها قابلیت قطع و وصل دستگاه را داشته و دور موتور توسط دیمر تنظیم می گردد. در کار های آرایشی نظیر کاشت ناخن استفاده از پدال پایی متداول نبوده و معمولا هنرمندان رشته کاشت ناخن تنها از دیمر دستی دستگاه استفاده می نمایند.

  مشخصات

  ساخت کشور
  چین
  دور موتور
  35000 دور در دقیقه
  پدال
  دارد
  چپ گرد و راست گرد
  دارد
  نوع دسته
  آرایشی سبک
  وزن دسته (هند پیس)
  حدودا 130 گرم
  صفحه نمایش دیجیتال
  ندارد

  مرجع خاص

  بارکد EAN-13
  1111111101094
  • سلام سوهان برقی مارک دیاموند خوبه ؟

   سلام سوهان برقی مارک دیاموند رو ما تا حالا نداشتیم و از کیفیت ساختش اطلاعی نداریم، ولی توی برند های کره ای نیست و احتمال 90 درصد چینی هست، کلا برند های چینی رو یرای مصارف زیاد و حرفه ای پیشنهاد نمیکنیم ولی برای کار خونگی میتونه مناسب باشه.

  دیدگاه و امتیاز کاربران مشاهده دیدگاه کلیه محصولات>

  امتیاز کاربران

  3 از 5

  از مجموع 2 امتیاز

  فیلتر کردن دیدگاه ها بر اساس امتیاز کالا.

  • 5
   (0)
  • 4
   (0)
  • 3
   (2)
  • 2
   (0)
  • 1
   (0)

  دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

  افزودن دیدگاه

  امتیاز کاربر
  1397-04-11

  سوهان برقی نیل مستر

  سلام، این مدل سوهان برقی نیل مستر نسبت به محصولات چینی دیگه کیفیت مناسبی داره، در کل دستگاه های چینی تضمینی برای خرابی ندارن و برای کارکرد زیاد پیشنهاد نمیشن. برای دستگاه یدک در صورت خرابی دستگاه اصلی شما و یا کار کم و کار در منزل پیشنهاد میشه.

    امتیاز کاربر
    1397-03-05

    م

    با سلام کیفیتش چطوره خرابی نداره؟

    پاسخ:
    سلام برای کار منزل و کم مناسب هست، برای کار سالنی و حرفه ای پیشنهاد نمیشه