• سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG
  • سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG
  • سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG
  • سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG
  سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG
  • سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG
  • سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG
  • سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG
  • سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG

  سوهان برقی استرانگ 210 با دسته استرانگ 120 STRONG

  استرانگ سوهان برقی

  • 0 آیتم آیتم
  • ناموجود
  • Free
  ضمانت:

   توجه: به تازگی افرادی سودجو اقدام به واردات سوهان های برقی استرانگ ساخت چین (تقلبی) نموده و با قیمت های پایین تر وارد بازار کرده اند، بدیعی است که کیفیت این محصولات مشابه کالای اصلی نبوده و فروشگاه تخصصی کاج فروش این محصولات به مصرف کنندگان را اخلاقی ندانسته و خرید این محصولات را نیز توصیه نمی نماید. دستگاه های موجود در فروشگاه کاج دارای ضمانت اصالت کالا بوده و تا 7 روز پس از خرید قابلیت بازگشت را دارا می باشند.

   سوهان برقی های استرانگ با دسته (هند پیس) های متفاوتی در بازار موجود می باشند، هنگام خرید توجه نمایید که کالای مورد نظر خود را با دقت انتخاب نمایید. دستگاهی که ملاحظه می نمایید سوهان برقی 210 استرانگ ساخت کره جنوبی (اصلی) با دسته استرانگ 120 می باشد که توسط شرکت MT SERVICE نماینده رسمی استرانگ در ایران وارد شده و یک سال نیز گارانتی شده است. دستگاه های وارد شده توسط این شرکت دارای برگه گارانتی مهر شده روی جعبه بوده و لوگوی M روی دسته حک شده است. دسته استرانگ 120 دسته ای با دور موتور 35000 دور و وزنی معادل 160 گرم (آرایشی سبک) می باشد.

   نقاط قوت و ضعف سوهان برقی 210 با دسته 35000 دور کد 120

   نقاط قوت

   دور موتور بالای 35000 دور دسته

   ترانس با قدرت بالای 35000 دور

   دسته سبک با وزنی معادل 160 گرم

   کیفیت ساخت بالای قطعات

   گارانتی یک ساله MT SERVICE

   ساخت کره جنوبی

   نقاط ضعف

   ندارد

   نقد و بررسی سوهان برقی 210 با دسته 35000 دور کد 120 استرانگ:

   سوهان برقی ناخن استرانگ 210

   دسته (هندپیس) 35000 دور سوهان برقی استرانگ 210 :

   دسته استرانگ کد 120، دسته آرایشی این محصول با وزنی معادل 160 گرم و حداکثر دور موتور 35000 دور در دقیقه می باشد. اگر به علایم روی دسته توجه کنید کد دسته 120 و عدد 35K که نشان دهنده دور موتور دسته می باشد حک شده اند. انتهای دسته یک لوگوی M حک شده است که نشان دهنده این است که دستگاه را شرکت MT SERVICE نماینده رسمی و انحصاری این دستگاه در ایران وارد و ضمانت کرده اسن که این موضوع خود بیانگر اصالت کالا است و می توان مطمئن بود که دستگاه در کشور کره جنوبی تولید شده است.

   سوهان برقی ناخن استرانگ 210

   نمای جلوی سوهان برقی استرانگ 210:

   در جلوی دستگاه استرانگ 210 تنها دیمر دستگاه و سوکت هندپیس دستگاه را مشاهده می نماییم، و یک چراغ LED سبز رنگ که نشان دهنده وضعیت سوهان برقی در حالت روشن و یا خاموش می باشد. دیمر برای کنترل سرعت چرخش دستگاه از 0 تا 35000 دور استفاده می شود. روی دستگاه سوراخ هایی ایجاد شده که به کاربر امکان می دهد سر سوهان های خود را روی سوهان برقی استرانگ 210 جای دهد تا در هر لحظه سر سوهان ها در دسترس باشد.

   سوهان برقی ناخن استرانگ 210

   نمای جانبی دستگاه سوهان برقی استرانگ 210:

   در نمای جانبی سوهان برقی استرانگ 210 سه دکمه تعبیه شده است. دکمه پاور که وظیفه روشن و خاموش کردن دستگاه را به عهده دارد. دکمه وسط سوهان برقی استرانگ 210 وظیفه تنظیم ولتاژ دستگاه را به عهده دارد، این ولتاژ در دو حالت 110 ولت و 220 ولت تنظیم می گردد، توجه نمایید که ولتاژ برق در ایران 220 بوده و در صورتی که دستگاه سوهان برقی خود را در حالت 110 تنظیم نمایید بدون شک دستگاه شما خواهد سوخت. پس توصیه می کنیم که این دکمه را بپوشانید. دکمه سوم وظیفه تنظیم جهت گردش هندپیس دستگاه را به عهده دارد، هند پیس دستگاه استرانگ 210 به دو جهت راست گرد و چپ گرد قابل تنظیم است. نکته ای که در تغییر جهت گردش دستگاه 210 وجود دارد این است که در هنگام کار دستگاه جهت گردش را تغییر ندهید، ابتدا دور موتور دستگاه را صفر کرده، جهت را تغییر دهید و سپس مجددا دور موتور را بالا ببرید، این کار باعث می شود به بلبرینگ های سوهان برقی خود آسیب وارد ننمایید.

   سوهان برقی ناخن استرانگ 210

   نمای پشت دستگاه سوهان برقی استرانگ 210:

   در نمای پشت دستگاه سوهان برقی 210 دکمه ای تعبیه شده است جهت تغییر حالت دست و پدال پایی دستگاه، روی دکمه کلمات HAND/FOOT نوشته شده است، در صورتی که دستگاه در حالت FOOT قرار گیرد پدال پایی دستگاه فعال می شود، در هر دو حالت وظیفه تنظیم سرعت دستگاه به عهده دیمر می باشد. سوکت پدال پا نیز در نمای پشت دستگاه سوهان برقی 210 مشاهده می شود، که جهت اتصال پدال به دستگاه استفاده می شود. سیم تامین برق دستگاه نیز در پشت دستگاه تعبیه شده است . در پشت دستگاه جهت تهویه ترانس به منظور خنک شدن دستگاه شیارهایی نیز مشاهده می شود.

   سوهان برقی ناخن استرانگ 210

   پدال پایی سوهان برقی استرانگ 210:

   پدال پایی که در دستگاه های سوهان برقی استرانگ 210 مشاهده می شود پدالی با ابعاد کوچک و مناسب و کیفیت ساخت مطلوب می باشد. پدال این دستگاه تنها قابلیت قطع و وصل دستگاه را داشته و دور موتور توسط دیمر تنظیم می گردد. در کار های آرایشی نظیر کاشت ناخن استفاده از پدال پایی متداول نبوده و معمولا هنرمندان رشته کاشت ناخن تنها از دیمر دستی دستگاه استفاده می نمایند.

   مشخصات

   ساخت کشور
   کره جنوبی
   دور موتور
   35000 دور در دقیقه
   پدال
   دارد
   چپ گرد و راست گرد
   دارد
   نوع دسته
   آرایشی سبک
   کد دسته
   استرانگ 120
   وزن دسته (هند پیس)
   160 گرم

   مرجع خاص

   • سلام سوهان برقی مارک دیاموند خوبه ؟

    سلام سوهان برقی مارک دیاموند رو ما تا حالا نداشتیم و از کیفیت ساختش اطلاعی نداریم، ولی توی برند های کره ای نیست و احتمال 90 درصد چینی هست، کلا برند های چینی رو یرای مصارف زیاد و حرفه ای پیشنهاد نمیکنیم ولی برای کار خونگی میتونه مناسب باشه.

   • به نظر شما چه سوهان برقی بگیرم هم از نظر قیمت مناسب باشه و هم با کیفیت باشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

    میتونید راهنمای کامل خرید سوهان برقی رو مطالعه کنید، در کل اگر برای کار قصد خرید دارید پیسنهاد میکنیم هزینه کنید و از دستگاه های کره ای برند میکرو ان ایکس، استرانگ و ماراتن خریداری کنید، اگر قصد خرید برای کار شخصی در منزل دارید میتونید از مدل های چینی مثل یونیکو و نیل مستر هم خریداری کنید. 

   دیدگاه و امتیاز کاربران مشاهده دیدگاه کلیه محصولات>

   امتیاز کاربران

   0 از 5

   از مجموع 0 امتیاز

   فیلتر کردن دیدگاه ها بر اساس امتیاز کالا.

   • 5
    (0)
   • 4
    (0)
   • 3
    (0)
   • 2
    (0)
   • 1
    (0)

   دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

   افزودن دیدگاه