0

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

سوهان برقی ماراتن اسکورت MARATHON 3

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

برند: ماراتن

دسته بندی: سوهان برقی

2,600,000 تومان

جدید

سوهان برقی ماراتن ESCORT III ساخت کشور کره جنوبی با دور موتور 30000 دور و دسته آرایشی سبک

سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 ساخت کمپانی نام آشنای SAEYANGدر کشور کره جنوبی می باشد، این دستگاه دارای دسته  آرایشی سبک با دور موتور 30000 دور بوده و شرکت وارد کننده آن را یک سال گارانتی نموده است، نقطه ضعف ماراتون اسکورت 3 نسبت به مدل اسکورت 2 ماراتون در نداشتن قطع کن خودکار است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 را می توان از بهترین دستگاه ها در زمینه آرایشی دانست.

اول: حتما دستگاه را با ضمانت تیروژ خریداری نمایید و توجه داشته باشید که ضمانت نامه بر روی جعبه دستگاه الصاق شده باشد، در این صورت میتوانید از اصالت کالا اطمینان حاصل نمایید.

دوم: این دستگاه دارای دو نوع دسته آرایشی سبک و لابراتواری می باشد. قیمت دستگاه با دسته لابراتواری بسیار پایین تر بوده و وزن این نوع دسته مناسب کار ناخن کاران محترم نمی باشد.

نقاط قوت و ضعف سوهان برقی ناخن ماراتن اسکورت 3

نقاط قوت

دور موتور بالای 30000 دور دسته

ترانس با قدرت بالای 35000 دور

کیفیت ساخت بالای قطعات

دسته آرایشی سبک

ظاهری زیبا و مناسب

نقاط ضعف

دارا نبودن قطع کن خودکار جهت جلوگیری از آسیب

نقد و بررسی سوهان برقی ماراتن اسکورت 3:

سوهان برقی ناخن ماراتن چمپیون

دسته (هندپیس) سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 :

سوهان برقی ماراتن مدل اسکورت 2 دارای دو نوع دسته می باشد، دسته لابراتواری سنگین و دسته آرایشی سبک، دستگاهی که مشاهده می نمایید اسکورت 2 با دسته آرایشی سبک است، این دسته وزنی حدود 160 گرم داشته و با دور موتوری حداکثر معادل 30000 کار می کند. دسته از جنس پلاستیک فشرده بوده و قطعات داخل و جنس روی دسته دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشد. دسته اسکورت در کارکرد با حداکثر قدرت لرزشی از خود نشان نمی دهد که باعث می شود کار با دستگاه لذت بخش باشد.

سوهان برقی ناخن ماراتن اسکورت 3

نمای جلوی سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 :

در جلوی دستگاه ماراتن اسکورت 3 دیمر دستگاه ، دکمه خاموش / روشن و یک چراغ ال ای دی که نشان دهنده وضعیت سوهان برقی می باشد دیده می شود. وظیفه این چراغ نمایش حالت روشن / خاموش دستگاه  دستگاه می باشد.بر خلاف ماراتون اسکورت 2 در سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 خبری از آپشنی با اصطلاح قطع کن خودکار نیست، وظیفه قطع کن خودکار قطع کار دستگاه به طور خودکار در هنگام فشار زیاد به دستگاه و یا باز بودن ضامن دسته دستگاه بوده و مانع از آسیب دستگاه می گردد. دیمر برای کنترل سرعت چرخش دستگاه از 0 تا 30000 دور استفاده می شود. در کنار دکمه پاور نمای جلوی ماراتن اسکورت دکمه چپ گرد / راست گرد مشاهده می شود که وضیفه تغییر جهت گردش هندپیس را دارد، همچنین سوکت اتصال دسته (هندپیس) دستگاه نیز مشاهده می شود.

سوهان برقی ناخن ماراتن اسکورت 3

نمای جانبی دستگاه سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 :

در نمای جانبی سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 هیچ چیز مشاهده نمیشود. دو طرف یکسان بوده و تنها بدنه دستگاه را مشاهده می نمایید.

سوهان برقی ناخن ماراتن اسکورت 3

نمای پشت دستگاه سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 :

در نمای پشت دستگاه سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 دکمه ای تعبیه شده است جهت تغییر حالت دست و پدال پایی دستگاه، روی دکمه کلمات H/F نوشته شده است، در صورتی که دستگاه در حالت F قرار گیرد پدال پایی دستگاه فعال می شود، در هر دو حالت وظیفه تنظیم سرعت دستگاه به عهده دیمر می باشد. سوکت پدال پا نیز در نمای پشت دستگاه سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 مشاهده می شود، که جهت اتصال پدال به دستگاه استفاده می شود. سیم تامین برق دستگاه نیز در پشت دستگاه تعبیه شده است . دکمه تغییر ولتاژ دستگاه بین 110 و 220 ولت نیز پشت دستگاه قرار گرفته. توجه نمایید برق ایران 220 ولت بوده و در صورت تغییر این ولتاژ دستگاه شما خواهد سوخت.

سوهان برقی ناخن ماراتن چمپیون

پدال پایی سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 :

پدال پایی که در دستگاه های سوهان برقی ماراتن اسکورت 3 مشاهده می شود پدالی با ابعاد کوچک و مناسب و کیفیت ساخت مطلوب می باشد. پدال این دستگاه تنها قابلیت قطع و وصل دستگاه را داشته و دور موتور توسط دیمر تنظیم می گردد. در کار های آرایشی نظیر کاشت ناخن استفاده از پدال پایی متداول نبوده و معمولا هنرمندان رشته کاشت ناخن تنها از دیمر دستی دستگاه استفاده می نمایند.

ساخت کشور :کره جنوبی
دور موتور :30000 دور در دقیقه
پدال :دارد
چپ گرد و راست گرد :دارد
نوع دسته :آرایشی سبک
وزن دسته (هند پیس) :160 گرم

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن