0

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

نمک دریایی اسپا SPA حاوی عصاره نعناع 600gr

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

برند: سایر برندها

دسته بندی: نمک دریایی

36,000 تومان 40,000 تومان

جدید

گیاه نعناع دارای یک آنتی اکسیدان به نام اسید رزمارینیک است که تحقیاقات نشان می دهد در کاهش علام آلرژی فصلی موثر بوده و همچنین نعنا می تواند به کاهش بیماری تنفسی آسم و پاکسازی و گرفتگی بینی و گلو، برونش و ریه ها کمک می کند.

اسپا از قدیم با روش های ابتدایی و درمانی به کمک گیاهان طبیعی در دل کوه در چشمه های جوشان آب گرم و حوضچه های طبیعی به دلیل خواص درمانی زیادی از جمله تسکین درد های عضلانی، آرامش روحی و جسمی، تقویت اعصاب و سیستم گوارش، ریه و قلب که دارد بسیار مورد توجه بوده و هست. اسپا با نمک های دریایی اسپا که حاوی عصاره های طبیعی هستند خواصی از جمله رفع گرفتگی عضلات بدن، جذب منیزیم از طریق پوست، رفع خستگی و ایجاد طراوت و شادابی، ترمیم گزیدگی نیش حشرات، رفع چربی و شوره سر، ترمیم آفتاب سوختگی و ... را برای شما به ارمغان می آورد.

از نمک دریایی دانه درشت SPA برای تمام مراحل مانیکور، پدیکور، ماساژ درمانی پا و رایحه درمانی جهت ایجاد لطافت و زدودن زبری کف پا و سلول های مرده استفاده می شود.

حجم نمک دریایی اسپا600 گرم می باشد و مواد تشکیل دهنده آن نه تنها متناسب با آب و هوا و نوع پوست ایرانی ها می باشد بلکه در رایحه های مختلف و مناسب هر سلیقه ای تولید می شود.

ترکیبات: نمک دریا، اسانس، افزودنی های گیاهی

بهترین روش مصرف: اضافه نمودن چند پیمانه از نمک به آب ولرم یا گرم در وان (بسته به حجم آب)

حجم :600گرم
مناسب برای :مانیکور، پدیکور، تسکین درد های عضلانی و ...
رایحه :نعنا

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن