باشگاه مشتریان کاج نیل

از اولین خرید خود از کاج تخفیفات دائمی دریافت کنید

فروشگاه کاج افتخار دارد به پاس همراهی مشتریان عزیز خود در سالیان گذشته با ارائه طرح های تخفیف مادام العمر گوشه ای از محبت این عزیزان را جبران نماید. از اولین خرید تخفیفات دائمی برای شما لحاظ می گردد. با ساخت حساب کاربری در سایت کاج شما به عنوان همراه کاج محسوب شده و با ورود به حساب کاربری خود به طور اتوماتیک قیمت محصولات طبق درصد ذکر شده در جدول زیر کاهش پیدا کرده و می توانید خرید ارزان تری داشته باشید. این تخفیفات روی حساب کاربری مشتریان به صورت اتوماتیک اعمال شده و کاربرانی که جمع خرید آن ها بیشتر از سطح های تعیین شده باشد به کاربری برنزی، نقره ای و طلایی ارتقا پیدا کرده و تخفیفات بیشتری خواهند داشت. .

مشترک کاج

مشترک فروشگاه کاج به مشتریان عزیزی تعلق می گیرد که در سایت فروشگاه حساب کاربری خود را ساخته و وارد حساب خود شوند، حساب کاربری این عزیزان از همان ابتدا و خرید اول شامل تخفیف می گردد و می توانند از مزایای این طرح بهره مند گردند.

تخفیف ویژه اکثر محصولات 3 درصد

کاربران برنزی

کاربری برنزی فروشگاه کاج به مشتریان عزیزی تعلق می گیرد که مجموع خرید آن ها در یک سال از سقف 2.000.000 تومان گذشته باشد، حساب کاربری این عزیزان مادام العمر در حالت برنزی باقی خواهد ماند و می توانند از مزایای این طرح بهره مند گردند.

تخفیف ویژه اکثر محصولات 4 درصد

کاربران نقره ای

کاربری نقره ای فروشگاه کاج به مشتریان عزیزی تعلق می گیرد که مجموع خرید آن ها در یک سال از سقف 5.000.000 تومان گذشته باشد، حساب کاربری این عزیزان مادام العمر در حالت نقره ای باقی خواهد ماند و می توانند از مزایای این طرح بهره مند گردند.

تخفیف ویژه اکثر محصولات 5 درصد

کاربران طلایی

کاربری طلایی فروشگاه کاج به مشتریان عزیزی تعلق می گیرد که مجموع خرید آن ها در یک سال از سقف 10.000.000 تومان گذشته باشد، حساب کاربری این عزیزان مادام العمر در حالت طلایی باقی خواهد ماند و می توانند از مزایای این طرح بهره مند گردند.

تخفیف ویژه اکثر محصولات 6 درصد

کاربران الماسی

کاربری الماسی به مشتریان عزیزی تعلق می گیرد که در وبلاگ سایت کاج نیل مطالب خود را منتشر می نمایند و جزو نویسندگان برتر قرار گرفته اند. حساب کاربری این عزیزان تا زمانی که جزو نویسندگان برتر باشند در حالت الماسی باقی خواهد ماند و می توانند از مزایای این طرح بهره مند گردند.

تخفیف ویژه اکثر محصولات 7 درصد

هم اکنون نویسنده شوید

منو

اینستاگرام کاج

تنظیمات

جهت افزودن محصولات محبوب ثبت نام نمایید.

ورود

برای استفاده از علاقه مندی ها ثبت نام نمایید.

ورود