پرداخت امن

شرایط پرداخت سفارشات

جهت رفاه هر چه بیشتر مشتریان عزیزمان در سراسر ایران شرایط بسیاری را برای پرداخت سفارشات در نظر گرفته ایم.

1- پرداخت توسط چک بانکی (سفارشات بالای 3 میلیون تومان)

با گران شدن دلار و به همراه آن گران شدن اجناس فروش اجناس به صررت چکی را به خدمات فروگاه کاج نیل افزودیم، پرداخت سفارشات به این روش تنها برای سفارشات بالای سه میلیون تومان امکان پذیر بوده و هیچ مبلغی به سفارش افزوده نمیگردد. شما می توانید به ازای هر 3 میلیون از مبلغ سفارش خود چک هایی در بازه یک ماه پرداخت نمایید. به طول مثال اگر مبلغ سفارش شما 12 میلیون تومان باشد، می توانید 4 چک 3 میلیون تومانی به فاصله زمانی یک ماه به مدت 4 ماه پرداخت نمایید. این امکان برای تمام عزیزان فراهم است.

2- پرداخت در محل (در حال حاضر برای شهر تهران فعال است)

این پرداخت در حال حاضر تنها برای شهر تهران فعال بوده و می توانید مبلغ سفارش خود را پس از تحویل سفارش به وسیله دستگاه پوز و یا نقدی پرداخت نمایید. هزینه ارسال در این روش به عهده مشتری می باشد و ارسال رایگان نیز شامل این روش پرداخت نمی گردد.

3- پرداخت آنلاین از درگاه شاپرک

پرداخت سفارش از طریق تمام کارت های عضو شتاب توسط درگاه بانک پاسارگاد. در صورتی که تراکنش شما با خطا مواجه شود تا 72 ساعت مبلغ به حساب شما باز خواهد گشت، در صورتی که مشکلی در این شیوه پرداخت پیش آمد می توانید با پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

4- پرداخت از طریق فیش بانکی (کارت به کارت، واریز به حساب، شبا)

برای برخی از مشتریان پرداخت از روش کارت به کارت برایشان راحت تر می باشد. در این صورت هنگام ثبت سفارش مشخصات حساب برای شما نمایش داده می شود. سفارشات ثبت شده از این روش به مدت 2 روز کاری رزرو می مانند و پس از این مدت در صورت عدم پرداخت به صورت خودکار لغو خواهند شد.

منو

اینستاگرام کاج

تنظیمات

جهت افزودن محصولات محبوب ثبت نام نمایید.

ورود

برای استفاده از علاقه مندی ها ثبت نام نمایید.

ورود