0

لاک ژل نوعی لاک است که دارای ژل اکریلیک می باشد به همین دلیل یک لایه ضخیم روی ناخن ایجاد می کند که از دوام بالایی نسبت به لاک های معمولی برخوردار است و با نام ژلیش هم شناخته شده است. دارای رنگ های متنوعی است که علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا برای ناخن ها، باعث می شود که ناخن به راحتی شکسته نشود. لاک ژل برای خشک شدن باید داخل دستگاه UV-LED قرار بگیرد. بلافاصله بعد از خارج شدن از دستگاه یو وی خشک می شود و انجام آن بدون دستگاه یو وی امکان پذیر نیست. ژلیش به دو روش تک مرحله ای و سه مرحله ای انجام می شود و هم روی ناخن های کاشته شده و هم روی ناخن های طبیعی قابل اجرا می باشد زیرا به صدف و کراتین ناخن آسیب نمی رساند. (با کلیک بر روی لینک های آبی با انواع لاک ژل آشنا شوید و روش زدن ژلیش تک مرحله ای و ژلیش سه مرحله ای روی ناخن کاشته شده و ناخن طبیعی را آموزش ببینید).

در این مطلب نكاتي که در رابطه با زدن ژل لاك (روي كاشت) اهميت دارند را آموزش داده ایم:

1-سطح ناخن را بافر بزنيد و خط و خش داشته باشد. پس از اتمام مراحل کاشت اکریلیک با تیپ ناخن یا فرمر، چربی سطح کار را با بافر از بین ببرید زیرا وجود چربی باعث ورقه ای بلند شدن لاک ژل می شود.

2-به هيچ عنوان با كوتيكل و سايد وال (ديواره هاي دو طرف ناخن) اتصال نداشته باشد. اگر متصل شد با خلال دندان يا نوك تيز پوشر آن قسمت را جدا كنيد.

3- هر لايه از ژل را بسيار نازك زده و به سرعت در دستگاه بگذاريد تا شره نكند. این کار باعث می شود لایه های زده شده به درستی داخل دستگاه UV-LED خشک شود.

4- در هر لايه سر ناخن را با قلم لاک ژل ببنديد. این کار از شکسته شدن لاک ژل جلوگیری می کند.

5-لايه ي رنگ را دوبار تكرار كنيد ولي هر دور بسيار نازك باشد. برای ضخیم شدن ژلیش، لاک ژل را نازک بزنید و بعد از خشک شدن داخل دستگاه UV-LED، مجددا چند بار این کار را تکرار نمایید ولی لاک ژل را به صورت ضخیم نزنید چون باعث خشک نشدن لایه های زیرین و خراب شدن ژلیش می شود.

6-اگر روي ژل لاک قصد زدن كروم را داريد، لايه رنگی را يک بار بزنيد. روي كروم ٢ دور تاپ شاين بزنيد جهت ماندگاري بيشتر

7-برای خشک شدن کامل ژلیش و جلوگیری از بلند شدن آن، مدت زمان کافی را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا همه لایه های آن خشک شود.

8-ریموو کردن ژلیش مانند ریموو کاشت اکریلیک نمی باشد و برای ریموو و ترمیم لاک ژل، با بلند شدن ناخن ها، باید به طور کامل مواد از سطح ناخن پاک شود و بعد از آن مجددا لاک ژل زده شود. (با کلیک بر روی لینک آبی روش پاک کردن لاک ژلیش را آموزش ببینید).

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن