0

کاشت ژل به 3 دسته مختلف (کاشت ژل با استفاده از بیلدر ژل، کاشت لمینیت و کاشت پلی ژل) تقسیم می شود که اخیرا به قدری پر طرفدار شده است که جای کاشت پودر را برای خیلی از افراد گرفته است دلیل آن هم طبیعی جلوه دادن ناخن می باشد.

خرید بیلدر ژل از کاج نیل

خرید ژل لمینیت از کاج نیل

خرید پلی ژل از کاج نیل

روش کاشت ناخن با استفاده از بیلدر ژل

1-ابتدا تمام مراحل مانیکور را انجام دهید.

2-از ضد قارچ استفاده نمایید.

3-از پرایمر ژل استفاده نمایید.

4-فرمر را روی ناخن فیکس کنید.

5-اندازه ای که مشتری مایل می باشد به طول ناخنشان اضافه شود را مشخص نمایید.

6- با استفاده از قلم پلی ژل که همان قلم مخصوص کاشت ژل می باشد، مقدار مناسبی ژل روی ناخن گذاشته سپس به صورت یکدست روی سطح ناخن آن را پخش نمایید.

7-در دستگاه یو وی بگذارید تا خشک شود.لازم به ذکر است که برخی از دستگاه های یو وی دارای دکمه LOW HEAT MODE می باشند که بازه زمانی بین 99 تا 120 ثانیه را ساپورت می کنند و مخصوص خشک کردن انواع ژل می باشند و مزیت آن در نسوختن ژل روی ناخن می باشد.

8-روی یک پد مقداری کلینزر بزنید و به حالت دوارانی روی ناخن بچرخانید تا نوچی ژل از بین برود.

9-می توانید با استفاده از سوهان دستی ناخن ها را یک دست نمایید.

10-در مرحله آخر یک لایه تاپ کات بزنید و دقت کنید که تمام لبه ها و گوشه های ناخن را پوشش داده باشد

11-سپس در دستگاه UV-LEDقرار دهید تا خشک شود.

شما به همین راحتی می توانید یک کاشت ژل عالی را ارائه دهید و از آن لذت ببرید.

کاشت ژل لمینیت ناخن

معمولا افرادی که دارای ناخن های شکننده ای هستند اما علاقه ای به کاشت های فانتزی که حالت طبیعی را از ناخن سلب می کنند ندارند به دنبال کاور کردن ناخن که همان کاشت لمینیتت می باشد می روند. لمینیت قابلیت اضافه کردن طول ناخن را نداشته و صرفا سطح ناخن طبیعی را پوشش می دهد.

ما در یک مطلب جامع کلیه ی مطالب مربوط به لمینیت و روش استفاه از آن را آموزش داده ایم. 

جالب است بدانید افرادی که در آب و هوای مرطوب و شرجی زندگی میکنند، کاشت ژله ای انتخاب بهتری برای این افراد میباشد. کاشت ژله ای کاشتی ظریف ، براق، زیبا و نازک میباشد که با آب و هوای شرجی و مرطوب سازگاری بیشتری دارد.

هر چند که باید این نکته را ذکر کنیم که توانایی های یک ناخن کار حرفه ای و موادی که برای کاشت ژل استفاده میکند میتواند کاشت ژله ای را ماندگارتر کند سوا از اینکه آب و هوای محیط زندگی شما خشک باشد! پس انتخاب ناخن کار مجرب و حرفه ای میتواند تصور شما را ازکاشت  ناخن ژله ای و عدم ماندگاری آن در محیط خشک تغییر دهد ( هر چند این ماندگاری یک یا نهایت دو ماه بیشتر نیست) و مانند كاشت پودر نياز به ترميم دارد ! ولی به هر حال همان طور دربیس کلی کاشت ناخن، مرحله  موادگیری بخش مهم و ویژه ای میباشد که میتواند پایان کار را به یک کار شیک و مخاطب پسند تبدیل کند.

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن