0

بهترین مارک دستگاه UV  LED ناخن چیست و هنگام خرید این دستگاه باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم تا خریدی مناسب داشته باشیم. در این مطلب کوتاه سعی داریم جهت داشتن بهترین خرید ممکن دستگاه یو وی ال ای دی ناخن شما را راهنمایی نماییم.

بهترین مارک دستکاه یو وی - ال ای دی ناخن چیست؟

این که بخواهیم مارک خاصی را بهترین مارک دستگاه های UV LED ناخن بدانیم کمی اشتباه است، توجه داشته باشید حدود 98 درصد دستکاه های یو وی ال ای دی ناخن ساخت کشور چین هستند و متاسفانه برخی فروشندگان، این محصولات را به نام کشور هایی نظیر آمریکا، کره جنوبی تایوان و ... به فروش میرسانند. با یک تحقیق ساده اینترنتی می توانید متوجه شوید که دستگاه های UV LED ناخن ساخت کشور های مذکور قیمتی بالای 150 دلار دارند، پس خرید این دستگاه ها با قیمتی زیر 1 میلیون تومان منطقی نیست.

خرید دستگاه UV-LED از کاج نیل

هنگام انتخاب دستگاه UV LED ناخن باید به چه نکاتی توجه نماییم؟

1- انواع و تفاوت های دستگاه های خشک کن ناخن:

در کل 3 نوع دستگاه جهت خشک کردن مواد کاشت ژل و لاک ژل ناخن وجود دارد. دستگاه یو وی، دستگاه ال ای دی و دستگاه ترکیبی یو وی - ال ای دی. میتوانید با مطالعه مطلب فرق دستگاه یو وی و ال ای دی ناخن تفاوت میان این سه دستگاه را بدانید. در اینجا تنها این نکته را اشاره می کنیم که جدید ترین و بهترین نوع دستگاه همان دستگاه های ترکیبی UV - LED ناخن است. پس ما هم به نکات انتخاب همین دستگاه می پردازیم.

2- تعداد لامپ و قدرت دستگاه UV - LED:

دستگاه های یو وی ال ای دی ناخن تنوع بسیاری دارند، از دستگاهی با قدرت 6 وات و 6 لامپ تا دستگاه هایی با قدرت 72 وات و 36 لامپ. هر چقدر قدرت دستگاه بالاتر باشد مواد را سریعتر خشک کرده و کیفیت کار بالاتر می باشد. هر چقدر تعداد لامپ بالا باشد دستگاه زوایای بیشتری را پوشش خواهد داد و می توانید مطمئن باشید تمام 5 ناخن در یک مرحله به طور کامل خشک شود. برای کار حرفه ای در سالن دستگاهی با قدرت حداقل 24 وات و 15 لامپ توصیه می نماییم.

3- سینی کف دستگاه:

دستگاه هایی که سینی کف آن ها به صورت مگنتی یا کشویی قابلیت جدا شدن دارند برای پا مناسب هستند، توجه داشته باشید اگر دستگاه خود را برای دست و پا می خواهید استفاده کنید دستگاهی انتخاب نمایید که کف آن قابلیت جدا شدن داشته باشد. همچنین جدا شدن سینی کف دستگاه UV - LED به شما اجازه می دهد دستگاه را راحت تر تمیز نمایید.

4- قابلیت LOW HEAT MODE:

اگر دقت کرده باشید برخی از دستگاه ها تایمری 99 ثانیه دارند که روی آن LOW HEAT MODE درج شده است، این قابلیت در کاشت ژل به کمک شما می آید.برخی ژل های بیلدر روی دست مشتری می سوزند، LOW HEAT MODE به شما کمک می کند با نصف قدرت دستگاه از سوختن ژل جلوگیری نماید.

نازنین اسدی
2019-06-08 14:37:37

همین که دستگاه یووی ال ای دی 24وات باشد و سینی جدااکننده داشته باشه کافیه؟برا سالن جواب میده؟

کارشناس فروشگاه کاج
2019-09-28 13:16:44

سلام وقت بخیر، خیر برای استفاده سالنی دستگاه های 48 وات به بالا توصیه می شود.

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن