0

قلم کاشت پودر

1-مهم ترین مسئله جنس موی قلم کاشت پودر یا همان قلم اکرلیک می باشد که حتما باید از موی طبیعی دم سمور باشد.

2-قلم نباید موی خورد داشته باشد چون در این صورت مواد کاشت پودر لا به لایه موهای قلم گیر می کند.

3-حالت و شکل نوک قلم که به دو دسته گرد و پرسی تقسیم می شود بسیار هائز اهمیت می باشد.معمولا مدل پرسی آن منتخب ناخنکاران می باشد.در بعضی از روش های مواد گذاری مثل وامبال به وسیله قلم اشکی یا سرگرد در یک مرحله تمام مواد را روی ناخن گذاشته سپس به آن حالت داده می شود.اصول اکرلیک سیستم یا همان کاشت پودر با استفاده از قلم های اشکی یا سر گرد می باشد.

4-هنگام خرید یک قلم بعد از توجه به جنس و حالت موی قلم،مهم ترین چیز مدل دسته قلم است که باید کاملا نرمال،مانند یک خودکار راحت در دست قرار بگیرد.

خرید قلم کاشت پودر از کاج نیل

نباید های تمیز کردن قلم

1-به هیچ عنوان نباید از استون به عنوان پاک کننده قلم استفاده کرد.

2-بلافاصله بعد از اینکه ناخنکار متوجه گیر کردن مواد بین موی قلم شد باید سریعا مواد را همانطور که نرم هستند بیرون بکشد چرا که در غیر این صورت بعد از خشک شدن مواد،باید مواد سفت شده را با استفاده از استون نرم کرده و از بین موی قلم بیرون آورد.استون در صورت برخورد با موی طبیعی قلم های کاشت پودر به شدت آسیب دیده و به مرور زمان از بین می شود.

روش صحیح تمیز کردن قلم

1-از قلم شور های مخصوص که بدون استون هستند برای تمیز کردن قلم ها استفاده می شود.

2-نوک قلم به هچ عنوان نباید خشک شود چرا که در این صورت به مرور زمان موی قلم حالت پراکنده گرفته و از بین می رود.پس نوک قلم را باید همیشه به وسیله لیکوئید نرم و تیز نگه داشت.

نگه داری صحیح قلم

1-موی قلمی که خریداری می شود ابتدا بسیار سفت می باشد که تنها به وسیله لیکوئید باید آن را نرم کرد

2-سری پلاستیکی روی قلم را بعد از استفاده به هیچ عنوان دوباره روی قلم قرار ندهید چرا که لیکوئید موجود در موی قلم باعث از بین رفتن پلاستیک شده و موی قلم را به طور کامل از بین می برد.

قلم های طراحی

1-قلم های طراحی که تهیه می کنید باید صرفا تولید شده از کمپانی های مخصوص قلم طراحی باشند.قلم های نقاشی که از لوازم تحریری برای طراحی روی ناخن تهیه می کنید (قلم های 000) نتیجه دلخواه را به شما نداده و طرح های ظریف را برای شما به ارمان نمی آورد در این صورت ناخنکار محترم علی رغم انرژی و زمان زیادی که برای طراحی می گذارد نتیجه لازم را نگرفته و از طراحی خسته می شود.

2-مهندسی قلم های مخصوص طراحی که دارای سایز،ضخامت،طول مو و دسته مناسب جهت طراحی های مختلف روی ناخن می باشند به گونه است که می توانید انواع طرح های ظریف را روی ناخن بکشید.

3-قلم طراحی های 0-10 و 0-5 دارای موی باریک و بلند بوده و بهترین انتخاب برای طراحی های ظریف می باشند.

4-برای سایه روشن،طراحی های مینیاتور و ریز از قلم با طول مو کوتاه تر استفاده کنید و برای طرح هایی که نیاز به پر کردن و یا حتی کمی برجسته کردن دارند از قلم های کمی پر تر استفاده نمایید.

خرید قلم طراحی از کاج نیل

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

فروشگاه لوازم کاشت ناخن کاج در ویز waze