0

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

طرح فروش ویژه محصولات کاشت ناخن کاج

جهت سفارش محصولات، با شماره 02122386002 تماس حاصل فرمایید

سوهان برقی ماراتن کمبی دسته سوییسی MARATHON COMBI 24

تعداد نظرات (0)  نظر خود را بنویسید

برند: ماراتن

دسته بندی: سوهان برقی

ناموجود

جدید

سوهان برقی کمبی Combi 24 ساخت کشور کره جنوبی با دور موتور 20000 دور و دسته سوییسی سبک

دستگاه سوهان برقی کومبی 24 با دسته 20.000 دور 120 گرمی، دستگاه کمبی 24 با دو دسته در بازار موجود می باشد، دسته 30.000 دور 150 گرمی و این مدل که دسته 20.000 دور 120 گرمی دارد و به کمبی دسته سوییسی معروف شده است. ماراتن در این مدل قدرت دستگاه را فدای وزن دسته نموده است. تنها مزیتی که این مدل دارد وزن کم دسته می باشد ولی قیمت بالا و دور موتور پایین کمی ارزش خرید آن را نیز پایین می آورد، در کل تنها به کسانی توصیه می شود که حاضرند بهای زیادی برای سبکی دسته پرداخت نمایند. شاید در کار آرایشی دور موتور 20.000 دور کافی به نظر بیاید ولی باید به این نکته نیز توجه نمود که قدرت بالاتر باعث طول عمر بالاتر دستگاه نیز می شود. اگر مایل به خرید دستگاهی با قیمت بالا هستید کومبی 24 دسته سوییسی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

در خرید دستگاه های ماراتن به دو نکته مهم توجه نمایید:

اول: حتما دستگاه را با ضمانت تیروژ خریداری نمایید و توجه داشته باشید که ضمانت نامه بر روی جعبه دستگاه الصاق شده باشد، در این صورت میتوانید از اصالت کالا اطمینان حاصل نمایید.

دوم: این دستگاه دارای سه نوع دسته آرایشی سبک و دسته سوییسی خیلی سبک و دسته لابراتواری می باشد. قیمت دستگاه با دسته لابراتواری بسیار پایین تر بوده و وزن این نوع دسته مناسب کار ناخن کاران محترم نمی باشد.

ساخت کشور :کره جنوبی
دور موتور :20000 دور در دقیقه
پدال :دارد
چپ گرد و راست گرد :دارد
نوع دسته :آرایشی سبک
وزن دسته (هند پیس) :120 گرم

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط

فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن