0

کاشت پلی ژل یک جایگزین مناسب به جای کاشت اکریلیک است که مانند آن از دوام بالایی برخوردار می باشد با این تفاوت که انعطاف پذیرتر و طبیعی تر است. پلی ژل در رنگ های مختلفی به بازار عرضه شده است و برای کاشت با آن نیاز به استفاده از محلول لیکوئید نیست و از محلول کلینزر استفاده می شود که بدون بو است و مشکلات ریوی ایجاد نمی کند. همچنین می توان از لیکوئید مخصوص پلی ژل برای فرم دهی و پخش مواد روی ناخن استفاده نمود که حلال ژل است و به صدف ناخن آسیبی وارد نمی کند. نکته مهم دیگر این می باشد که در هنگام کار با پلی ژل نیازی به عجله کردن نیست. برخلاف کاشت با پودر اکریلیک که مواد در تماس با هوا خشک می شود و باید سرعت لازم برای فرم دهی رعایت شود، کاشت پلی ژل تا زمانی که داخل دستگاه UV-LED قرار نگیرد، خشک نمی شود. بنابراین زمان زیادی برای شکل دهی و قالب گیری مواد وجود دارد.

کاشت پلی ژل به وسیله تیپ، فرمر و قالب روی ناخن طبیعی قابل اجرا می باشد. (در مطلبی جداگانه کاشت پلی ژل ناخن با فرمر و تیپ را آموزش داده ایم. برای مطالعه روی لینک آبی کلیک نمایید).

در این مطلب روش کاشت پلی ژل با قالب را آموزش داده ایم.

وسایل لازم برای کاشت قالب با پلی ژل ناخن

1-عقب زن و نیپر 

2-سوهان و بافر

3-ضد قارچ

4-قالب کاشت ناخن

5-قلم مخصوص کاشت ژل

6-محلول کلینزر یا لیکوئید پلی ژل

7-پلی ژل کاشت ناخن

8-پرایمر ژل و پد کلینزر

9-دستگاه UV-LED

10-تاپ شاین و کوتیکول اویل

کاشت پلی ژل با قالب 

1-مانند موارد ذکر شده در بالا، مانیکور و زیرسازی اولیه ناخن را انجام دهید. (برای آموزش مراحل زیرسازی ناخن روی لینک آبی کلیک نمایید).

2-بعد از بافر کشی برای از بین بردن چربی سطح ناخن، ضد قارچ بزنید و صبر نمایید تا خشک شود.

3-قالب مناسب با سایز صدف ناخن را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که قالب باید هم سایز باشد و کوچک تر یا بزرگتر نباشد.

4-با قلم مخصوص کاشت ژل، مقدار مناسب از مواد را روی قالب قرار دهید و با کلینزر یا محلول لیکوئید پلی ژل، آن را روی قالب پخش کنید. 

5-یک لایه پرایمر ژل روی ناخن بزنید. قالب را روی آن قرار دهید و با کمی فشار، مواد را به صورت یکدست پخش کنید. اضافات بیرون زده مواد از قالب را پاک کنید.

6-دست را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا خشک شود. سپس به آرامی قالب را جدا نمایید.

7-با پد کلینزر نوچی ژل را بگیرید.

8-کناره ها و لبه ناخن را سوهان دستی بکشید و فرم نهایی را ایجاد کنید.

9-برای درخشش و دوام کار، روی کاشت را یک لایه تاپ شاین بزنید و داخل دستگاه یو وی- ال ای دی خشک نمایید. 

10-از روغن کوتیکول استفاده نمایید و انگشتان را ماساژ دهید.

نکته:

1-پلی ژل کاشت ناخن بسیار حساس به نور دستگاه UV-LED است. دقت نمایید که به دور از نور دستگاه یو وی، کاشت را انجام دهید و حتما قبل از قرار دادن ناخن داخل دستگاه و خشک شدن ژل، اضافات آن را پاک نمایید.

2-هنگام شکل دادن ژل روی قالب، توجه داشته باشید که مواد باید در وسط قالب ضخیم تر باشد. هنگامی که قالب روی ناخن فشار داده می شود، ژل به سمت انتهای کوتیکول و لبه آزاد ناخن پخش می شود. پس اطمینان حاصل نمایید که ژل در نزدیکی کوتیکول ها خیلی ضخیم نباشد.

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن