سوهان دستی 100/100 انسه ANSE

توضیحات

سوهان دستی نه تنها یکی از لوازم مورد نیاز جهت مانیکور و پدیکور می باشد بلکه در لوازم تمام خانم ها پیدا می شود چرا که مرتب و یکدست نگه داشتن اطراف ناخن را باید با استفاده از سوهان دستی انجام داد.

سوهان دستی های ناخن درجه زبری های متفاوتی دارند که از درجه های متوسط و نرم برای ناخن طبیعی و از سوهان دستی های زبر برای مرتب کردن ناخن های کاشته شده و گاها از بین بردن تاپ ژل جهت ریموو استفاده می شود. درجه زبری سوهان ها شامل 80/ 100/ 120/ 150/ 180/ 220/ 240 و ... می باشد که هرچه شماره پایین تر باشد سوهان زبر تر و هرچه شماره بیشتر باشد، سوهان نرم تر می باشد.

معمولا ناخنکاران محترم استفاده زیادی از سوهان دستی دارند و بعد از چند بار استفاده مجبور به تعویض سوهان دستی خود می باشند پس بهتر است سوهان دستی هایی که کیفیت بالا و یا متوسطی دارند را تهیه نمایند که بتوانند بیشتر استفاده کنند.

سوهان دستی ناخن انسه در درجه زبری های مختلفی تولید می شود و با توجه به قیمتی که دارد از کیفیت بالایی برخوردار می باشد هم برای ناخن کاران حرفه هم افراد مبتدی و هم استفاده شخصی مناسب می باشد.

فروشگاه کاج در یک مطلب به معرفی انواع سوهان دستی کاشت ناخن پرداخته است که برای شناسایی و کاربرد هر کدام از سوهان ها بسیار کمک می کند. کافیست قسمت آبی را لمس کنید تا مستقیما وارد صفحه مربوطه شوید.

ادامه مطلبمشاهده کمتر
جزئیات محصولات

مشخصات

مناسب برای
مرتب کردن اطراف ناخن
درجه زبری سوهان
100
قابلیت شستشو
دارد
نظرات
نظری وجود ندارد

نظر خود را بنویسید

  • کیفیت:
این محصول را با کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.
آپلود تصویر:
برای بارگذاری، تصویر را در کادر رها کرده یا کلیک نمایید.
پرسش و پاسخ
روش خرید و ارسال
خریداران این محصول محصولات زیر را نیز خریداری کرده اند:
شما ممکن است این محصولات را دوست داشته باشید

منو

اینستاگرام کاج

تنظیمات

جهت افزودن محصولات محبوب ثبت نام نمایید.

ورود

برای استفاده از علاقه مندی ها ثبت نام نمایید.

ورود