0

دستگاه های UV، LEDو UV-LED از لوازم مهم و ضروری در کاشت ناخن محسوب می شوند که برای خشک کردن ژل کاشت و لاک ژل مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل نگهداری و مراقبت از آنها اهمیت زیادی دارد. به ویژه زمانی که دستگاه های یو وی ال ای دی نیاز به تعمیر داشته باشند، بسیار حائز اهمیت است که دستگاه توسط متخصص دوره دیده، باز و تعمیر شود و برای انجام این کار از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده شود. لامپ های دستگاه از موارد شایعی می باشد که دچار خرابی می شود یا اینکه عمر استفاده از آنها به پایان رسیده و نیاز به تعویض دارند. برخی از دستگاه های UV، LED و UV-LED کاشت ناخن دارای گارانتی 1 ساله می باشند و برخی دیگر فاقد گارانتی هستند. در هر صورت برای تعمیر کردن دستگاه بعد از اتمام زمان گارانتی و یا برای دستگاه هایی که گارانتی ندارند، قطعا نیاز به یک تعمیرکار ماهر می باشد.

فروشگاه کاج این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است که بتوانید با خیال راحت دستگاه لاک خشک کن خود با هر نوع مدل UV-LED، UVو LED را برای تعمیر خرابی آنها، به متخصصین دوره دیده ما بسپارید تا به وسیله لوازم یدکی اصلی، با کیفیت و با قیمت مناسب، دستگاه شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

در این مطلب نکاتی را برای تمیز کردن و نگهداری از دستگاه UV، LED و UV-LED کاشت ناخن بیان کرده ایم. با رعایت این موارد و مراقبت صحیح از دستگاه لاک ژل خشک کن، طول عمر آن افزایش می یابد، دستگاه کمتر نیاز به تعمیر پیدا می کند و در هزینه ها صرفه جویی می شود.

1- دستگاه های UV-LED، یو وی و ال ای دی کاشت ناخن را حتما به محافظ برق وصل کنید. نوسانات برق می تواند به دستگاه شما آسیب وارد کند.

2-برای تمیز کردن دستگاه خود به هیچ وجه از استون، الکل استفاده نکنید زیرا باعث از بین رفتن دکمه و تاچ دستگاه می شود. برای تمیز کردن قسمت های رویی و داخل دستگاه یو وی، ال ای دی و یو وی-ال ای دی از دستمال مرطوب استفاده کنید و به آرامی گرد و غبار و کثیفی روی آن را پاک نمایید.

3-مراقب باشید که به دستگاه شما ضربه وارد نشود.

4-برای تمیز کردن لامپ های UV و LED حتما دستکش دست کنید، این امر مانع از چسبیدن آلودگی هایی مانند اثر انگشت به سطح لامپ ها می شود. از استون و الکل استفاده نکنید و با دستمال مرطوب لامپ ها را پاک نمایید.

5-سینی کف برخی از دستگاه های UV-LED قابل جدا شدن می باشد. شما می توانید سینی را خارج نموده و با مواد ضدعفونی کننده و دستمال تمیز نمایید.

نکته:

انتخاب دستگاه یو وی-ال ای دی مناسب بسیار مهم می باشد. زیرا این دستگاه ها نقش اصلی در کاشت ژل و ژلیش ناخن ایفا می نمایند. یک دستگاه UV، LEDو UV-LED مناسب می تواند کیفیت کار شما را تضمین نماید. نکات مهمی که در هنگام خرید این دستگاه باید به آنها توجه نمایید را در مطلبی جداگانه بیان نموده ایم. با کلیک بر روی لینک آبی مطلب بهترین مارک دستگاه UV-LED ناخن را مطالعه کنید.

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن