0

داستر ناخن چیست؟

داستر ناخن پودری اکلیلی همانند شوگر و شیمر می باشد که برای طراحی و دیزاین روی ناخن استفاده می شود. از داستر ناخن می توان بعد از کاشت با پودر اکریلیک، ژل کاشت و زدن لاک ژل استفاده نمود. از چسبندگی و نوچی لاک ژل برای بهتر چسبیدن پودر داستر به سطح ناخن استفاده می شود. فرق داستر با شوگر در این می باشد که شوگر روی سطح ناخن ریخته می شود ولی داستر با قلم مانند روش زدن کروم روی ناخن، کشیده می شود.

در این مطلب روش طراحی با داستر ناخن را آموزش داده ایم.

روش طراحی ناخن با پودر داستر

1-ناخن را مانیکور کنید.

2-اگر قصد کاشت اکریلیک یا کاشت ژل را دارید، به وسیله فرمر یا با تیپ گذاری انجام دهید. همچنین ناخن طبیعی را هم می توانید با داستر دیزاین نمایید.

3-فرم نهایی ناخن را با سوهان دستی ایجاد کنید. برای آشنایی با فرم دهی انواع شکل ناخن بر روی لینک آبی کلیک نمایید.

4-سپس با بافر روی کاشت یا ناخن طبیعی را خط و خش بندازید تا چربی آن از بین برود و زیر سازی مناسب برای ژلیش ایجاد شود.

5-لایه ای نازک از بیس ژل روی ناخن بزنید. لبه آزاد ناخن را با قلم ببندید تا لاک ژل ترک نخورد.

6-ناخن را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا خشک شود.

7- سپس لایه ای نازک از لاک ژل را با رعایت سر سوزن فاصله از ریشه روی سطح ناخن بزنید و لبه آزاد ناخن را با قلم ببندید. مجدد ناخن را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا خشک شود.

دقت نمایید از لاک ژلی استفاده کنید که دارای نوچی باشد.

8-بدون گرفتن نوچی لاک ژل، با قلم طراحی داستر را روی ناخن بزنید و فیکس نمایید. اطراف صدف ناخن را تمیز کنید.

9-لایه ای تاپ ژل روی ناخن بزنید و کل سطح ناخن را با آن کاور کنید. ناخن را داخل دستگاه یو وی- ال ای دی قرار دهید تا خشک شود.

 نکته:

1-در تمام مراحل استفاده از لاک ژل، بیس ژل و تاپ شاین حتما لبه آزاد ناخن را با قلم لاک ژل ببندید. این کار از ترک خوردن و لب پر شدن لاک جلوگیری می کند. برای خواندن مطلب علت ترک خوردن و کنده شدن لاک ژلیش بر روی لینک آبی کلیک نمایید.

2-برخی از لاک ژل ها فاقد نوچی می باشد. برای دیزاین با داستر ناخن باید از لاک ژلی استفاده کنید که دارای نوچی باشد تا داستر روی آن بچسبد.

3-پاک کردن دیزاین داستر از روی ناخن مانند ریموو کردن لاک ژلیش می باشد. آموزش روش پاک کردن ژلیش را با کلیک بر روی لینک آبی مطالعه نمایید.

نظر خود را ثبت نمایید

ایمیل شما برای سایر کاربران نمایش داده نخواهد شد..


فروشگاه لوازم کاشت ناخن تهران

کانال تلگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن

اینستاگرام فروشگاه لوازم کاشت ناخن